.
.

В обласному центрі презентували довідник «Музеї Івано-Франківщини»

В обласному центрі презентували довідник «Музеї Івано-Франківщини»
16 Грудня 2016

На презентацію завітали керівники музеїв, наукові співробітники, видавці довідника, громадські активісти, представники влади та ЗМІ. 

З вітальними словоми  виступили керівник науково-редакційного відділу «Звід пам’яток історії та культури Івано-Франківської області» Зеновій Федунків,  начальник управління культури, національностей та релігій ОДА, голова редакційної ради  Володимир Федорак, директор Івано-Франківського краєзнавчого музею Ярослав Штиркало, директор державного архіву області Ігор Гриник. 

За словами Ярослава Штиркало, вперше за останні десятиліття в області видано довідник про музеї Івано-Франківщини. З 232 музеїв, які функціонують на території області, відомості про 60 з них занесено до довідника. 

Видання надрукували за кошти обласного бюджету. Редакційну колегію склали Володимир Федорак, Зеновій Федунків та Галина Брицька. 

Випустило довідник видавництво «Лілея НВ» (директор Василь Іваночко). Головну роботу по зібранню матеріалів зробив колектив науково-редакційного відділу «Звід пам’яток історії та культури. Івано-Франківська область».

Івано-Франківська ОДАКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца