RSS

"Книжкові мости єднають серця": З Прикарпаття на схід передали 9 000 україномовних книжок

Бібліотекам на сході України із Прикарпаття передадуть 9 тисяч примірників україномовних книжок.

05.11.2014 09:12:00

Андрухович видасть книжку про Фантомаса

Літературна агенція "Discursus" готує до друку нову книжку Юрія Андруховича "Тут похований Фантомас".

04.11.2014 10:44:00

У неділю у Коломиї покажуть «Романс про закоханих»

В неділю, 2 листопада, о 18:00 годині у Коломийському академічному обласному драматичному театрі імені Івана Озаркевича відбудеться прем’єра  вистави «Романс про закоханих».

31.10.2014 14:43:00

Побачила світ збірка поезій Василя Андрушка "Колаж і..." (фото)

Нещодавно побачила світ нова збірка поезій «Колаж і…» авторства Василя Андрушка – відомого на Прикарпатті і за його межами художника та скульптора, а також поета, педагога, психолога і філософа.

30.10.2014 11:39:00

Ада Роговцева про Кобзона: У нього в душі не залишилось нічого українського

Українська акторка Ада Роговцева прокоментувала приїзд співака Йосипа Кобзона на Донбас.

30.10.2014 09:51:00

Вперше на Прикарпатті виступить гурт "Dakh Daughters" (анонс)

У суботу, 8 листопада, о 19:00 в Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться концерт фрік-кабаре "Dakh Daughters".

29.10.2014 12:34:00

"Брати Гадюкіни" починають всеукраїнський тур зі Львова (анонс)

Саме зі Львова – міста, де легендарний вже рок-гурт "Брати Гадюкіни" народився в далекому 1988 році – стартує всеукраїнський тур відновленого гурту на підтримку нового альбому MADE IN UKRAIN...

29.10.2014 11:12:00

Коломиянин Святослав Лукинич у шоу "Хочу до Меладзе" бореться за увагу Поліни Гагаріної (відео)

В цю суботу українці мали змогу переглянути черговий тур шоу "Хочу до Меладзе", де співочі, талановиті та красиві хлопці виборюють свій шанс бути в команді найуспішнішого продюсера СНД. Прик...

29.10.2014 11:01:00

Святослав Лукинич з Коломиї має шанси потрапити до бойз-бенду Меладзе (відео)

18 жовтня на телеканалі "Україна" вийшов черговий епізод популярного ток-шоу "Хочу до Меладзе". На даному етапі учасники, котрі пройшли регіональні кастинги, потрапили у другий тур...

20.10.2014 18:39:00

Фестиваль патріотичної пісні відбувся на Рогатинщині

У Рогатинському районі провели фестиваль патріотичної пісні, приурочений 100- річчю створення Легіону Українських Січових Стрільців та 72-річниці УПА.

20.10.2014 14:13:00

Як на Прикарпатті Франко гарбуза отримав

На площі Ринок стоїть велика кам’яниця, яку ще називають «Будинком Бойка». Над наріжним балконом п’ятого поверху видно барельєфи чоловіка та жінки, які простягають руки один до одного. Це не якісь абс...

19.10.2014 13:52:00

Тиран із книжки Дзвінки Матіяш, яку представили в Івано-Франківську, дуже нагадує колишнього президента

14 жовтня відома київська письменниця Дзвінка Матіяш презентувала в Івано-Франківську новий роман "День Сніговика".

15.10.2014 11:22:00

Франківський художник презентував виставку з жіночими та дитячими образами (фото)

Франківський художник Юрій Дегтярьов представив на розгляд першу персональну виставку. Виставка «Віддзеркалення» - це серія емоційних портретів, з акцентом на жіночих та дитячих образах.

14.10.2014 10:27:00

Завтра у Коломиї — творчий вечір письменника Романа Коваля

12 жовтня, у неділю в Коломиї в о 15 год. приміщенні МПК «Народний дім» відбудеться презентація спогадів сотника Бориса Монкевича «Похід Болбочана на Крим» про перемоги українського війська над російс...

11.10.2014 11:10:00

У будинку Алена Делона відкрили виставку “Моя мирна Україна” (фото)

1 жовтня в Парижі відкрилася художня виставка "Моя мирна Україна". Експозиція розташувалася в Культурно-інформаційному центрі при посольстві України у Франції, в будинку, який раніше належав...

10.10.2014 12:39:00

Коломийська асоціація митців відзначила 20-ліття

"Діалоги у просторі і часі". У Коломиї відбулася, без сумніву, одна із найбільш яскравих мистецьких подій року. Художники, фотографи, скульптори, поети, музиканти, дизайнери, мистецтвознавці...

08.10.2014 08:55:00

Фільм про льотчицю Савченко покажуть в Івано-Франківську

У суботу, 18 жовтня, в Івано-Франківську відбудеться показ фільму про знамениту українську льотчицю Надію Савченко, яка потрапила у полон до терористів, потім перебувала у Воронезькому слідчому ізолят...

06.10.2014 13:01:00

В Івано-Франківську стартував фестиваль фантастики (фото)

В Івано-Франківську стартував Третій Фестиваль метареалістичної літератури «Карпатська Мантикора». Триватиме він 2 дні.

03.10.2014 16:12:00

Василь Шкляр презентував у Коломиї свою "Марусю"

Вчора, 28 вересня, Коломию відвідав український письменник Василь Шкляр. На зустрічі він презентував свій новий  національний бестселер "Маруся", якій уже пророкують долю національ...