RSS

Франківський художник презентував виставку з жіночими та дитячими образами (фото)

Франківський художник Юрій Дегтярьов представив на розгляд першу персональну виставку. Виставка «Віддзеркалення» - це серія емоційних портретів, з акцентом на жіночих та дитячих образах.

14.10.2014 10:27:00

Завтра у Коломиї — творчий вечір письменника Романа Коваля

12 жовтня, у неділю в Коломиї в о 15 год. приміщенні МПК «Народний дім» відбудеться презентація спогадів сотника Бориса Монкевича «Похід Болбочана на Крим» про перемоги українського війська над російс...

11.10.2014 11:10:00

У будинку Алена Делона відкрили виставку “Моя мирна Україна” (фото)

1 жовтня в Парижі відкрилася художня виставка "Моя мирна Україна". Експозиція розташувалася в Культурно-інформаційному центрі при посольстві України у Франції, в будинку, який раніше належав...

10.10.2014 12:39:00

Коломийська асоціація митців відзначила 20-ліття

"Діалоги у просторі і часі". У Коломиї відбулася, без сумніву, одна із найбільш яскравих мистецьких подій року. Художники, фотографи, скульптори, поети, музиканти, дизайнери, мистецтвознавці...

08.10.2014 08:55:00

Фільм про льотчицю Савченко покажуть в Івано-Франківську

У суботу, 18 жовтня, в Івано-Франківську відбудеться показ фільму про знамениту українську льотчицю Надію Савченко, яка потрапила у полон до терористів, потім перебувала у Воронезькому слідчому ізолят...

06.10.2014 13:01:00

В Івано-Франківську стартував фестиваль фантастики (фото)

В Івано-Франківську стартував Третій Фестиваль метареалістичної літератури «Карпатська Мантикора». Триватиме він 2 дні.

03.10.2014 16:12:00

Василь Шкляр презентував у Коломиї свою "Марусю"

Вчора, 28 вересня, Коломию відвідав український письменник Василь Шкляр. На зустрічі він презентував свій новий  національний бестселер "Маруся", якій уже пророкують долю національ...

29.09.2014 17:32:00

Нетеатральне “молодці!” Підсумки “Коломийських представлень”

Вересень в цьому році видався напрочуд теплим і сонячним. Природа, ніби намагалася компенсувати своїм нерозумним дітям весь той дискомфорт та всі ті жахіття, які стали супутниками їх життя останнім ча...

29.09.2014 12:00:00

Директор Коломийського педколеджу став лауреатом премії імені Полєка

Вп’яте на Івано-Франківщині визначили лауреатів обласної премії Володимира Полєка, відомого краєзнавця, бібліографа, педагога, літературознавця, колишнього професора Прикарпатського національного унів...

26.09.2014 17:30:00

Степан Процюк презентував антикомуністичний роман (фото)

Письменник Степан Процюк представив франківчанам свій новий роман «Десятий рядок».

26.09.2014 13:12:00

Косівську кераміку номінують на здобуття статусу ЮНЕСКО

26-27 вересня у місті Косів відбудеться відкритий фестиваль-конкурс «Мальований дзбаник».

25.09.2014 10:30:00

Дитяча повість Тараса та Мар'яни Прохаськів потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів дитячих книг

Дитяча повість "Хто зробить сніг" Тараса Прохаська та Мар’яни Прохасько потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів дитячих книг – "Білі круки 2014" (The White Rav...

23.09.2014 14:37:00

В України оголошено «Бойкот російського кіно»

Представники громадського руху «Відсіч» запустили ініціативу «Бойкот російського кіно». Метою є зменшення обсягу російського інформаційного продукту в Україні.

22.09.2014 12:16:00

Земфіра на закритому концерті в Москві заспівала українською

На своєму закритому концерті російська співачка Земфіра виконала пісню українського гурту "Океан Ельзи".

21.09.2014 08:16:00

Україна не братиме участь у "Євробаченні-2015"

Національна телекомпанія України (НТКУ), у двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою (ЄМС), вирішила відмовитися від участі у пісенному конкурсі Євробачення-2015.

19.09.2014 15:40:00

На Прикарпатті презентують "Таких красивих людей"

26 вересня в Івано-Франківську відбудеться прем’єра української стрічки «Такі красиві люди».

18.09.2014 11:10:00

На Коломийщині відбудеться літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик

20 вересня на Циганському горбі у селі Ліски Коломийського району відбудеться літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик. Його заснував місцевий письменник Ярослав Ясінський, адже в цьому сел...

17.09.2014 19:41:00

В облмуздрамтеатрі ім. І. Франка покажуть нову виставу-провокацію "Кастинг, або Хто хотів люстрації"

Нова вистава-провокація “Кастинг, або Хто хотів люстрації” побачить світ в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі ім. І. Франка цими вихідними.

17.09.2014 13:16:00

Читати на рівних: першу тактильну книжку "Лисичка і Журавель" презентували на Прикарпатті

Унікальність книжки «Лисичка і Журавель» полягає в тому, що вона розрахована на сімейне читання: і для незрячих діток, і для їхніх батьків, братиків чи сестричок, котрі мають добрий зір. Казку можна в...