.
.

RSS

Гаська Шиян представила на Прикарпатті свою книгу, яку писала на телефоні

В Івано-Франківську письменниця зі Львова Гаська Шиян презентувала свій дебютний роман Hunt, Doctor, Hunt.

11.12.2014 14:38:00

Коломийський сміхованець Микола Савчук презентував у Львові книжку про гумор бойків та гуцулів

Не тільки в гуморі, але й у творчості люди крадуть в один одного. Я намагався відсіяти всі жарти, що не належать гуцулам та бойкам. Взагалі українці найбільше жартують про зуби.

11.12.2014 13:42:00

В Україні заборонили всі фільми із Охлобистіним

Експертна комісія Державної агенції України з питань кіно проголосувала за заборону всіх фільмів із актором Охлобистіним.

10.12.2014 13:48:00

У Коломиї для туристів створили аудіотури п'ятьма мовами (відео)

У Коломиї є чимало пам'яток архітектури та місць, які можуть бути цікавими для гостей. Аби зробити писанкове місто більш привабливим для іноземців, створено аудіотури та встановлено вказівники.

10.12.2014 13:24:00

Письменнику з Івано-Франківська Юрію Андруховичу вручили престижну премію імені Ганни Арендт за збірку есеїв про Майдан

Український письменник Юрій Андрухович та колишні учасниці російського панк-гурту Pussy Riot Надія Толоконнікова та Марія Альохіна отримали премію імені Ганни Арендт "за політичну думку". Вр...

06.12.2014 11:14:00

"Фронтовий вертеп" на Прикарпатті розпочав контрольні репетиції: замість Ірода буде Путін

"Фронтовий вертеп", з яким івано-франківські добровольці у січні поїдуть до військових на Схід, уже розпочав контрольні репетиції.

01.12.2014 17:22:00

Український фільм потрапив до переліку найкращих фільмів року

Впливове британське видання Sight & Sound склало список найкращих фільмів 2014 року. Український фільм “Плем'я” Мирослава Слабошпицького посів восьме місце в рейтингу. Переможцем стала стрічка “От...

29.11.2014 12:04:00

"А ви, бубни, не спіть, смійтеся, цимбали" - унікальні світлини з гуцульського весілля 1930-х років

У давнину молоді люди мали можливість хоча б раз у житті відчути себе "князем" та "княгинею", "королем" та "королевою" не залежно від свого статку та походження...

24.11.2014 14:29:00

Українські виконавці до річниці початку Євромайдану записали зворушливу пісню (відео)

Українські виконавці Джамала та вокаліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк записали нову спільну композицію «Злива», присвячену першій річниці початку Євромайдану. Автором музики є соліст «Pianoбой» Дмит...

21.11.2014 11:32:00

Незвичні музиканти вчили прикарпатців грати... на овочах (відео)

Морква, перець, капуста, огірки, дині – це ще далеко не повний перелік овочів, на яких, як з’ясувалось, можна творити музику. І це уже третій рік поспіль доводить “овочевий” оркестр “Паприкалаба”.

11.11.2014 10:29:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 34 35 36 37 38 ... 71 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца