.
.

RSS

"Книжкові мости єднають серця": З Прикарпаття на схід передали 9 000 україномовних книжок

Бібліотекам на сході України із Прикарпаття передадуть 9 тисяч примірників україномовних книжок.

05.11.2014 09:12:00

Андрухович видасть книжку про Фантомаса

Літературна агенція "Discursus" готує до друку нову книжку Юрія Андруховича "Тут похований Фантомас".

04.11.2014 10:44:00

У неділю у Коломиї покажуть «Романс про закоханих»

В неділю, 2 листопада, о 18:00 годині у Коломийському академічному обласному драматичному театрі імені Івана Озаркевича відбудеться прем’єра  вистави «Романс про закоханих».

31.10.2014 14:43:00

Побачила світ збірка поезій Василя Андрушка "Колаж і..." (фото)

Нещодавно побачила світ нова збірка поезій «Колаж і…» авторства Василя Андрушка – відомого на Прикарпатті і за його межами художника та скульптора, а також поета, педагога, психолога і філософа.

30.10.2014 11:39:00

Ада Роговцева про Кобзона: У нього в душі не залишилось нічого українського

Українська акторка Ада Роговцева прокоментувала приїзд співака Йосипа Кобзона на Донбас.

30.10.2014 09:51:00

Вперше на Прикарпатті виступить гурт "Dakh Daughters" (анонс)

У суботу, 8 листопада, о 19:00 в Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться концерт фрік-кабаре "Dakh Daughters".

29.10.2014 12:34:00

"Брати Гадюкіни" починають всеукраїнський тур зі Львова (анонс)

Саме зі Львова – міста, де легендарний вже рок-гурт "Брати Гадюкіни" народився в далекому 1988 році – стартує всеукраїнський тур відновленого гурту на підтримку нового альбому MADE IN UKRAIN...

29.10.2014 11:12:00

Коломиянин Святослав Лукинич у шоу "Хочу до Меладзе" бореться за увагу Поліни Гагаріної (відео)

В цю суботу українці мали змогу переглянути черговий тур шоу "Хочу до Меладзе", де співочі, талановиті та красиві хлопці виборюють свій шанс бути в команді найуспішнішого продюсера СНД. Прик...

29.10.2014 11:01:00

Святослав Лукинич з Коломиї має шанси потрапити до бойз-бенду Меладзе (відео)

18 жовтня на телеканалі "Україна" вийшов черговий епізод популярного ток-шоу "Хочу до Меладзе". На даному етапі учасники, котрі пройшли регіональні кастинги, потрапили у другий тур...

20.10.2014 18:39:00

Фестиваль патріотичної пісні відбувся на Рогатинщині

У Рогатинському районі провели фестиваль патріотичної пісні, приурочений 100- річчю створення Легіону Українських Січових Стрільців та 72-річниці УПА.

20.10.2014 14:13:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 35 36 37 38 39 ... 71 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца