.
.

RSS

Ляльковий театр вихованців недільної школи “Небесний човник” відвідав школу та садок

24.04.2015 17:15:00

Анонс: 23 квітня о 16 год. у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття відбудеться відкриття виставки “До витоків”

Під такою назвою в Музеї відкриється виставка творів відомого художника-кераміста й живописця, доцента кафедри художньої кераміки ЛНАМ Василя Боднарчука.

20.04.2015 19:24:00

У Коломиї пройшов фольклорний фестиваль "Писанка"

Восьмий Всеукраїнський фольклорний фестиваль "Писанка" в Коломиї відбувся під гаслом "Воскрес Христос – Воскресне Україна".

19.04.2015 17:48:00

Школярі з Прикарпаття стали переможцями Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"

Прикарпатські школярі вибороли три найвищі відзнаки на V Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок", який передбачав підготовку проектів екологічного, соціального, культурологічного напрямі...

15.04.2015 08:53:00

В Івано-Франківську сьогодні презентуватимуть фільм «Небесна Сотня Прикарпаття»

Сьогодні о 13:30 год. у приміщенні Актової зали Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться презентація документального фільму «Небесна Сотня Прикарпаття» з циклу «Ро...

07.04.2015 10:04:00

23-річний Святослав Лукинич із Коломиї пройшов на «Голос країни 5» (відео)

Солодкоголосий Лукинич може співати інакше! У цьому переконана Тіна Кароль, яка подарувала хлопцеві шанс.

06.04.2015 11:30:00

Порошенко заборонив російські фільми та серіали про силовиків

Порошенко підписав документ про заборону російського телеконтенту про силовиків.

02.04.2015 14:00:00

Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті

Відомий український співак та громадський діяч Святослав Вакарчук став учасником стипендіальної програми глобальних лідерів від Єльського університету (Yale World Fellows Program). Він - треті...

01.04.2015 12:14:00

Ірена Карпа презентує книжку про волонтерів

У видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля" вийшла друком збірка "Волонтери. Мобілізація добра". До книжки увійшли вірші, оповідання, есеї десяти українських авторів про волонтерство.

30.03.2015 15:33:00

“Фагот” виконав пісню Кузьми Скрябіна “Пусти мене” (відео)

На урочистому концерті в Палаці Україна, присвяченому всеукраїнської музичної премії "Yuna", пам'ять загиблого музиканта Андрія Кузьменка вшанували двома нагородами і неймовірно зворушли...

30.03.2015 11:54:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 35 36 37 38 39 ... 77 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца