.
.

RSS

Який підручник вибрати?

Все частіше чую незадоволення знайомих матерів школяриків щодо підручників з англійської мови. Якщо раніше вчителі були обмежені програмою одного автора підручника з цього предмету, то зараз вибір зна...

19.02.2015 10:00:00

“Скрябін” дасть прощальний концерт 21 березня

Гурт "Скрябін" виступить з прощальним концертом — захід відбудеться 21 березня в київському Палаці спорту.

11.02.2015 10:45:00

Мама Андрія Кузьменка просить не спекулювати на темі смерті музиканта

Завтра минає дев'ять днів як з нами немає лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Родина та друзі шоковані від спекуляцій на темі загибелі співака.

10.02.2015 11:09:00

В Івано-Франківську на "стометрівці" знімають фільм про АТО

Студенти Прикарпатського національного університету імені Стефаника знімають короткометражний фільм «Ми» про воїна, який, отямившись після контузії, не знає, що з ним трапилося та не пам’ятає, де був ...

06.02.2015 09:48:00

Останніми оплесками львів'яни попрощалися із Андрієм Кузьменком

Культового українського музиканта, соліста та незмінного лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка сьогодні, 5 лютого, похоронили на цвинтарі у Брюховичах на Львівщині.

05.02.2015 19:05:00

У ТОП-15 незвичних будівель України увійшло 4 з Івано-Франківщини. Серед них - Музей писанки

Перевернута хата, яка знаходиться в селі Поляниця Івано-Франківської області, Музей писанкового розпису в Коломиї, Ресторан “Грибова хата” на Буковелі та ресторан біля Шешорських водоспадів потрапили ...

04.02.2015 13:10:00

Руслана написала пісню пам’яті Скрябіна “Ти ще відкриєш очі” (відео)

"Сьогодні вночі я записала нову пісню... Це моя власна композиція на слова мого чоловіка Олександра Ксенофонтова. Ми разом написали цю пісню. Це дует (від 90-х це наш перший спільно записаний...

04.02.2015 11:37:00

Прикарпатські музиканти записали кавер-версію пісні Скрябіна "Старі фотографії" (відео)

Двоє учасників івано-франківського гурту "My way" зробили кавер-версію на легендарну пісню Скрябіна "Старі фотографії".

03.02.2015 19:41:00

Гурт «Кому вниз» присвятив пісню «Правому сектору»

Рок-гурт «Кому вниз» оприлюднив кліп на пісню «Ми випрягли волів» до річниці створення ОУН, яка відзначається 3 лютого. Композиція присвячена воїнам «Правого сектора», повідомив Cultprostir.

03.02.2015 18:25:00

За перший тиждень у прокаті український мультфільм "Бабай" заробив майже мільйон гривень

З 18 по 21 грудня, в 1-й вікенд прокату, український повнометражний мультфільм "Бабай" Марини Медвідь подивилися 25,5 тис. глядачів. Касові збори склали 960 тис. грн. Фільм вийшов на 99 екра...