.
.

RSS

У Коломиї триває персональна виставка Руслана Романишина «Внутрішній образ»

У великій виставковій залі Мистецького центру «Світовид», м.Коломия, проходить персональна виставка відомого українського мистця Руслана Романишина, м. Львів, «Внутрішній образ»: графіка, скульптура,...

03.10.2018 15:40:00

У Коломиї пройшов другий загальноміський фестиваль книги «Книга відкриває світ» (фото)

29-30 вересня в місті Коломиї відбувся другий загальноміський фестиваль книги «Книга відкриває світ» за ініціативи відділу культури Коломийської міської ради та міських бібліотек та за підтримки: управління...

01.10.2018 11:44:00

Гвіздецька масова бібліотека здобула третє місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Краща бібліотека 2018 року»

Працівники Коломийської централізованої бібліотечної системи відзначили Всеукраїнський день бібліотек.












01.10.2018 09:34:00

У Коломиї відкрили персональну виставку Руслана Романишина (відео)

Митець зі Львова у Коломиї представив графічні роботи та скульптури.

29.09.2018 11:01:00

Коломийський театр запрошує на казку "Пастка для орла" та драму Тараса Шевченка "Наймичка"

Коломийський академічний обласний український драматичний театр Імені Озаркевича запрошує всіх шанувальників театрального мистецтва.

29.09.2018 10:50:00

Сьогодні у Коломиї розпочнеться фестиваль книги "Книга відкриває світ" (програма)

У зв’язку з погіршенням погодних умов усі дійства другого загальноміського фестивалю книги "Книга відкриває світ", які мали проводитись у Студентському сквері, відбудуться в міському палаці культури...

29.09.2018 10:24:00

У Коломиї знову пройде вистава "Ворог Настаська"

13 жовтня знову на сцені Коломийського МПК “Народний дім” театр “Соломія” і ансамбль танцю “Сварга” презентують спільний проект – драму Ігора Юзюка “Ворог Настаська”.

27.09.2018 20:48:00

У Коломиї відкрили виставку художниці Номеди Чюрльоніте (відео)

Експресія! Життя! Емоція! Роздуми жінки в сучасному світі.

27.09.2018 13:21:00

Коломию відвідала композиторка Анастасія Комлікова (відео)

Коломию відвідала композиторка Анастасія Комлікова.

26.09.2018 14:29:00

Дон Жуан на коні відкрив третій театральний сезон «Франко-театру» (відео)

Дон Жуан на коні, розіграш призів та вистава за твором Леопольда фон Захер-Мазоха «Дон Жуан з Коломиї» - так відкрили свій третій театральний сезон в Коломиї актори мистецького об'єднання «Франко-театр»....

26.09.2018 13:54:00


Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 5 6 ... 77 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца