.
.

RSS

Юрій Андрухович привіз до Коломиї “Фантомаса” (фото)

Вчора, 19 лютого, в Коломиї у Національному музеї Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського відбулася презентація нової книжки есеїстики Юрія Андруховича “Тут похований Фантомас”.

20.02.2015 12:06:00

“Каратель” із солодощами: Тарас Грень хоче евакуювати з Попасної дітей, яких півроку тому пригощав цукерками (фото)

Півроку тому Інтернет облетіли фотографії, на яких український військовий у звільненій Попасній Луганської області пригощає цукерками дітей, які визирнули з вікна. З’ясувалося, що це військовий журнал...

19.02.2015 10:48:00

Який підручник вибрати?

Все частіше чую незадоволення знайомих матерів школяриків щодо підручників з англійської мови. Якщо раніше вчителі були обмежені програмою одного автора підручника з цього предмету, то зараз вибір зна...

19.02.2015 10:00:00

“Скрябін” дасть прощальний концерт 21 березня

Гурт "Скрябін" виступить з прощальним концертом — захід відбудеться 21 березня в київському Палаці спорту.

11.02.2015 10:45:00

Мама Андрія Кузьменка просить не спекулювати на темі смерті музиканта

Завтра минає дев'ять днів як з нами немає лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Родина та друзі шоковані від спекуляцій на темі загибелі співака.

10.02.2015 11:09:00

В Івано-Франківську на "стометрівці" знімають фільм про АТО

Студенти Прикарпатського національного університету імені Стефаника знімають короткометражний фільм «Ми» про воїна, який, отямившись після контузії, не знає, що з ним трапилося та не пам’ятає, де був ...

06.02.2015 09:48:00

Останніми оплесками львів'яни попрощалися із Андрієм Кузьменком

Культового українського музиканта, соліста та незмінного лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка сьогодні, 5 лютого, похоронили на цвинтарі у Брюховичах на Львівщині.

05.02.2015 19:05:00

У ТОП-15 незвичних будівель України увійшло 4 з Івано-Франківщини. Серед них - Музей писанки

Перевернута хата, яка знаходиться в селі Поляниця Івано-Франківської області, Музей писанкового розпису в Коломиї, Ресторан “Грибова хата” на Буковелі та ресторан біля Шешорських водоспадів потрапили ...

04.02.2015 13:10:00

Руслана написала пісню пам’яті Скрябіна “Ти ще відкриєш очі” (відео)

"Сьогодні вночі я записала нову пісню... Це моя власна композиція на слова мого чоловіка Олександра Ксенофонтова. Ми разом написали цю пісню. Це дует (від 90-х це наш перший спільно записаний...

04.02.2015 11:37:00

Прикарпатські музиканти записали кавер-версію пісні Скрябіна "Старі фотографії" (відео)

Двоє учасників івано-франківського гурту "My way" зробили кавер-версію на легендарну пісню Скрябіна "Старі фотографії".

03.02.2015 19:41:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 38 39 40 41 42 ... 77 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца