.
.

RSS

Франківський художник продає власні картини для порятунку свого життя

Прикарпатський художник Михайло Тимчук організував у соцмережі фейсбук аукціон картин, щоб зібрати 100 000 гривень на трансплантацію нирки. Лоти аукціону розміщені на сторінці "Вам – живопис, мен...

04.08.2015 13:00:00

Тарас Прохасько визначить кращий есей конкурсу "Мій Франко"

Триває оголошений Громадським інститутом аналітики та "Молодою Просвітою" конкурс есеїв "Мій Франко".

03.08.2015 09:12:00

Сьогодні в Івано-Франківську стартує фестиваль "Global village"

Літній "Фестиваль культур" відбудеться цими вихідними у міському парку Івано-Франківська.

01.08.2015 11:18:00

У Яремчі відкрили унікальний музей "Карпати в мініатюрі" (відео)

"Карпати в мініатюрі". У Яремчі відкрили унікальний музей. Експонати - міні-копії найвизначніших пам'яток архітектури Яремчанщини та Верховинщини, залізниця, обсерваторія на горі Піп Іва...

30.07.2015 10:13:00

Презентація «Джерельних дзвонів - 15»

Традиційно, на свято Володимира, в будинку культури села Ковалівки зібралися поціновувачі поетичного слова на презентацію ювілейного збірника «Джерельні дзвони - 15». Кожен альманах має свою тему, при...

29.07.2015 10:30:00

Мешканці Верхнього Вербіжа взялися за ремонт моста (відео)

Громада – велика сила. Це підтвердили у Верхньому Вербіжі. Мешканці кутка «Гора» взялися за ремонт моста. Причому, жодної копійки із сільського бюджету витрачено не буде, - розповів при зустрічі із на...

27.07.2015 20:19:00

На Коломийщині відбулося районне свято «Суверенній Україні слава нині і повік»

26 липня 2015 року в с. Королівка на Коломийщині відбулося районне свято «Суверенній Україні слава нині і повік», присвячене 25-й річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

27.07.2015 18:26:00

На Прикарпатті відбувся "Черемош-Фест" (фото)

Eко-туристичний фестиваль«Черемош-Фест» 24-26 липня проходив у селі Верхній Ясенів Верховинського району.

27.07.2015 10:00:00

На місці загибелі Кузьми Скрябіна встановлять пам’ятний знак

На місці загибелі рок-співака Кузьми Скрябіна встановлять пам’ятний знак.

09.07.2015 12:39:00

На Коломийщині відбувся арт-фестиваль "Трикутник" (відео)

Фестиваль на Івана Купала. У селі Воскресинці 4-5 липня, за ініціативи коломийської молоді, пройшов арт-фестиваль "Трикутник".

07.07.2015 14:32:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 38 39 40 41 42 ... 84 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца