.
.

RSS

23-річний Святослав Лукинич із Коломиї пройшов на «Голос країни 5» (відео)

Солодкоголосий Лукинич може співати інакше! У цьому переконана Тіна Кароль, яка подарувала хлопцеві шанс.

06.04.2015 11:30:00

Порошенко заборонив російські фільми та серіали про силовиків

Порошенко підписав документ про заборону російського телеконтенту про силовиків.

02.04.2015 14:00:00

Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті

Відомий український співак та громадський діяч Святослав Вакарчук став учасником стипендіальної програми глобальних лідерів від Єльського університету (Yale World Fellows Program). Він - треті...

01.04.2015 12:14:00

Ірена Карпа презентує книжку про волонтерів

У видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля" вийшла друком збірка "Волонтери. Мобілізація добра". До книжки увійшли вірші, оповідання, есеї десяти українських авторів про волонтерство.

30.03.2015 15:33:00

“Фагот” виконав пісню Кузьми Скрябіна “Пусти мене” (відео)

На урочистому концерті в Палаці Україна, присвяченому всеукраїнської музичної премії "Yuna", пам'ять загиблого музиканта Андрія Кузьменка вшанували двома нагородами і неймовірно зворушли...

30.03.2015 11:54:00

Тіна Кароль та Іван Дорн стали найкращими виконавцями України

В українській столиці відбулася вже четверта за рахунком музична премія YUNA.

27.03.2015 09:13:00

Гурт "Скрябін" знайшов на один концерт заміну загиблому Андрію Кузьменку

На цьогорічній музичній премії YUNA гурт "Скрябін" виступить у тимчасово оновленому складі.

25.03.2015 13:02:00

У Коломиї відбувся творчий звіт дитячої музичної школи №2 (відео)

Творчість для бійців АТО. Вихованці дитячої музичної школи №2 провели концерт. Творчий звіт відбувся у Палаці культури «Народний дім». Напередодні учні та їхні батьки збирали гроші для військових. Кош...

24.03.2015 14:34:00

Школяр із піснею Скрябіна “Мам” разом з однокласниками підкорив серця користувачів Youtube (відео)

Учень 4-А класу ужгородської школи "Первоцвіт" Олексій Ковальчук на свято до 8 Березня підготував пісню Кузьми Скрябіна "Мам". Хлопчик виконував її так проникливо і щиро, що тато о...

21.03.2015 09:14:00

У світ вийшов офіційний тизер до стрічки «Солодка Даруся» (відео)

У Києві відбулася презентація тізера до фільму "Солодка Даруся" за одноіменним романом Марії Матіос.

18.03.2015 13:07:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 40 41 42 43 44 ... 82 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца