.
.

Гуцульська коляда може бути внесеною в реєстр ЮНЕСКО

Гуцульська коляда може бути внесеною в реєстр ЮНЕСКО
23 Жовтня 2018

Днями відбулася зустріч завідувача фольклорного відділу ОНМЦ КТ Прикарпаття Стефанії Капустинської із носіями народної традиції, а саме гуцульської коляди, та працівниками РОМЦ при відділі культури і мистецтв Верховинської райдержадміністрації.

Захід присвятили збереженню нематеріальної  і культурної спадщини українців. Зокрема,   працівники культури та колядники району обговорювали можливості внесення обряду гуцульської коляди до національного реєстру  об’єктів нематеріальної культурної спадщини, а після виконання умов  - подання до реєстру ЮНЕСКО, адже за попереднім аналізом, цей обряд відповідає всім вимогам об’єктів  нематеріальної культурної спадщини, який веде ЮНЕСКО. Також на зустрічі було окреслено основні напрями підготовчої роботи, інформують в ІФ ОДА.

Варто відзначити, що всі присутні одностайно відзначили важливість і потрібність такого кроку для збереження автентичної гуцульської культури.

У зустрічі також взяли участь заступник голови РДА Світлана Уршеджук та в.о. начальника відділу культури і мистецтв Оксана Коломийчук,  які пообіцяли сприяти належному втіленню ідеї.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца