Українські філологи створять "книгу ганьби" про сучасних українофобів

Українські філологи створять "книгу ганьби" про сучасних українофобів
11 Липня 2013

Українські філологи зі всіх регіонів вирішили об’єднати зусилля та створити Книгу національної ганьби, в якій розкажуть про діяння сучасних українофобів. Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Реального примірника книги наразі немає. Але її автори обіцяють вписати в неї перше ім’я уже у вересні. Найімовірніше, це буде міністр освіти України Дмитро Табачник. Ідею створити Книгу ганьби підтримали не лише галицькі освітяни, а й вчителі із Сходу України та Криму.

“Ми створимо сайт Всеукраїнської асоціації викладачів української мови та літератури, – розповів декан філологічного факультету ЛНУ ім. І. ФранкаЯрослав Гарасим. – Саме на цьому ресурсі започаткуємо Книгу ганьби, в якій поруч з ім’ям “героя” будуть перелічені і його дії”.

2013рік багатий на літературні новинки. Нещодавно відбулася презентація збірника есе "Український дім: річниця протестів проти "мовного закону".

Збірка складається зі спогадів учасників акцій протесту і містить аналітичні статті, присвячені історико-громадському феномену мови та її впливу на сучасність. Передмову до книжки, під назвою "Про мовний мінус, який породжує плюс", написала народний депутат України від фракції "Свобода" Ірина Фаріон.

NEWSru.ua