.
.

Пауло Коельо став героєм художнього фільму

Пауло Коельо став героєм художнього фільму
3 Липня 2013

В Іспанії закінчилися зйомки картини про життя видатного письменника Пауло Коельо.

Планується, що картина "Пілігрим: Краща історія Пауло Коельо" ("The Pilgrim: The Best Story of Paulo Coelho") вийде на великі екрани в першій половині 2014 року, передає Lenta.ru.

Продюсер картини Іона де Маседо розповіла, що це буде фільм про мрійника, "який був - як Аліса в країні чудес - занадто великим для свого будинку". Кінематографіст пояснила, що батьки Коельо хотіли, щоб він став інженером, проте у результаті його лікували електрикою лікарі і катували військові.

Відомо, що сценарист Кароліна Кочо написала сюжет фільму, грунтуючись на своїх бесідах з Пауло Коельо.

Сам письменник в картині буде представлений як у молодості, так і в зрілому віці.

Виробництвом фільму займаються студії з Іспанії та Бразилії, тому зйомки картини проходили в обох країнах: спочатку в Ріо-де-Жанейро, а потім в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела.

Нагадуємо, що Пауло Коельо - бразильський поет і прозаїк, який написав чималу кількість чудових і знаменитих романів, серед яких "Алхімік", "Вероніка вирішує померти", "Одинадцять хвилин" та інші. Однак в Ірані вони були заборонені.

Народився Пауло Коельо в 1947 році в Ріо-де-Жанейро у вельми забезпеченій сім'ї, яка, до речі, була проти його захоплень літературою. У юному віці батьки Пауло віддали його в психіатричну лікарню, звідки він утік.

NEWSru.ua    18 Січня

    17 Січня


Коломия доставка піцца