КОЛОМИЙЦІ – У ФІНАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ КВН «КАВЛІН»

КОЛОМИЙЦІ – У ФІНАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІГИ КВН «КАВЛІН»
25 Квітня 2013

Перспективна збірна ко­манда КВН «Західний Ґай» своїми жартами і дотепни­ми виступами протягом майже двох років тішить шануваль­ників гумору Прикарпатського краю, а тепер ще й завоювала прихильність глядацької ауди­торії Центральної України.

Команду складають всьо­го шестеро веселих і кмітли­вих учасників, а саме: капі­тан Ярослав Мартинюк, Марія Сенів, Назар Мигаль, Дмитро Стрипко, Сергій Лиховида та Ілля Семенчук. Збірна пред­ставляє Коломийський інсти­тут управління природними ре­сурсами університету КРОК.

Треба сказати, що «Західний Ґай» неодноразово здобував перемоги у змаганнях різного рівня. До прикладу, наші пере­смішники стали найкращими у весняному Кубку КВН міс­та Івано-Франківська, а також двічі брали участь у чемпіона­ті Івано-Франківської області з КВН «Кавалєрка».

of_dWwsaSFg.jpg

Минулого тижня наші краяни представляли Івано-Франківську область одразу у двох всеукра­їнських лігах: Кременчуцькій лізі КВН «КаВліН» і Центральноукраїнській лізі в м. Олександрії. Тішить, що коло­мийська команда показала хо­рошу підготовку. Варто заува­жити, що учасники самі готува­ли тексти сценаріїв і були єди­ною командою, яка виступа­ла рідною українською мовою. Високоповажне журі назвало «Західний Ґай» найколоритні­шою командою.

COaHu3BKfYo.jpg

13 квітня відбувся півфі­нал «КаВліНу», в якому взяло участь 6 команд з різних куточ­ків України. Команда «Західний Ґай» виборола перше місце і тим самим забезпечила со­бі путівку у фінал, який відбу­деться 19 травня у Кременчуці. Там коломийці боротимуться за звання найкращих, а також грошовий приз у 10 000 грн. Змагатиметься наша команда з уже відомими кавеенниками з Дніпропетровська, Харкова та Мелітополя. Якщо фортуна по­сміхнеться і коломийці таки пе­реможуть, то матимуть можли­вість брати участь у офіційних телевізійних лігах Асоціації КВН України. 

pK6RKZjHIO4.jpg

14 квітня команда «Західний Ґай» ще раз довела свою бойо­ву готовність до участі у найви­щій лізі веселих та кмітливих, посівши перше місце у чверть­фінальному конкурсі, який про­ходив у м. Олександрії. Наразі молоді учасники команди пра­цюють над створенням нового сценарію, адже це буде напру­жена боротьба всеукраїнського рівня.

N1_bQJGh2AY.jpg

«Ми вирішили, що виступа­ти у фіналі будемо вже у під­силеному складі разом з коло­мийським комедійним дуетом «Дикі гуцули». Впевнена, це буде хороша і весела боротьба, адже й суперники будуть гідні», – зазначила Марія Сенів.

Тож побажаємо нашим края­нам успіху, а команда «Західний Ґай» щиро запрошує до співп­раці спонсорів та буде вдячна меценатам і поціновувачам гу­мору за підтримку у поїздці на фінальну зустріч кавеенників до м. Кременчука.

g4apkavI1lA.jpg

Джерело:  Олександра Щербакова


    1 Червня

    31 Травня