.
.

Міс-Україна підготувала на фінал "Міс світу" сукню з ірландського мережива за 7 тисяч гривень

Міс-Україна підготувала на фінал "Міс світу" сукню з ірландського мережива за 7 тисяч гривень
26 Серпня 2013

23 серпня, напередодні Дня незалежності, до Житомира навідалася Міс Україна-2013 Анна Заячківська. Дівчина була у чорній сукні з синьо-жовтим серцем та вінком.

 

Разом із житомирською дизайнеркою Мариною Джин, вона розповіла про підготовку до конкурсу "Міс світу", що відбудеться 28 вересня на о. Балі.

 

"Працюю і в інтелектуальному, і в фізичному напрямку. Буду співати там пісню. Англійську знаю недосконало, тому підучую. Хочу збагатитися у плані історії. Також треба підігнати параметри до світових моделей, у цьому допамагає моя сестра-масажистка", - розповідає Анна.

 

Щодо одягу, то красуня акцентує увагу на естетиці. Під час прес-конференції вона вийшла переодягатися в основну сукню. Це червоний корсет та довга біла спідниця.

 

"Спочатку я планувала зробити червоно-зелену сукню, але потім помітила, що виграшно виглядатиме більш контрастний варіант: білого і червоного. Фасон я також змінила", - говорить дизайнер Марина Джин.

 

Вартість цієї сукні із використанням ірландського мережива становить 7 тис грн. Короткі коктейльні сукні для інших виходів на "Міс світу" коштують 1,5-2 тис грн.

 

Велику сережку з бісером, паєтками і камінням "Сваровські" на основі брошки для основної сукні, Марина Джин придумала в якості основного аксесуару.

 

"Я пропонувала золоту брошку, але Аня відмовилася. Я дослухаюся до її думки і хочу, щоб вона комфортно почувалася у моїх вбраннях", - веде далі дизайнерка.

 

На запитання, які чоловіки подобаються Анні, вона відповіла, що щирі, мужні і мудрі.

 

"Це точно не має бути набитий гаманець", - запевнила дівчина, пише Gazeta.ua

 

Після прес-конференції Анна Заячківська відвідала Свято-Михайлівський собор. Цьогоріч для дипломної роботи вона писала ікону "Плащаниця". Отець Олександр розповів про унікальний розпис "Страшного суду" у храмі, який нещодавно зробили, та іконостас в українському стилі. Священик благословив Анну на перемогу.

 

http://gazeta.ua/img/gallery/512/512921_1_598.jpg

 

http://gazeta.ua/img/original/gallery/512/512921_2.jpg

 

http://gazeta.ua/img/original/gallery/512/512921_3.jpg

Джерело:  Фirtka.if.ua


    26 Серпня

    25 Серпня


Коломия доставка піцца