Музей писанки потребує невідкладного ремонту

Музей писанки потребує невідкладного ремонту
9 Липня 2020
Унікальний Музей писанкового розпису в Коломиї незабаром відзначатиме 20-річчя від часу свого спорудження. Не зайвим буде наголосити, що музей належить до 100 найвідвідуваніших музеїв світу. Тепер він волає про допомогу.

 За словами генеральної директорки Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Ярослави Ткачук, у структурі якого перебуває «Писанка», треба міняти саму оболонку яйця. Протікає дах, лущиться штукатурка. Не дивно, адже гарантійний термін стійкості фасаду – 15 років – минув. Капітальний ремонт потягне десь на сім мільйонів гривень, - коментує пані Ярослава. 

Торік на виїзній сесії обласної ради, яка відбувалася в Коломиї, депутати обіцяли ремонтові посприяти. Однак, на нинішній день грошей обласна рада не має, а ремонт навіть не передбачений, - таку відповідь дав голова облради Олександр Сич на запит адміністрації музею. 

«Сподіваємося, що нам допоможуть бодай у косметичному ремонті, щоби «Писанка» хоча б ззовні набула привабливого вигляду», - мовить Ярослава Ткачук.     10 Жовтня

    9 Жовтня