Ганна Заячківська упевнена, що в неї вкрали перемогу через політику

Ганна Заячківська упевнена, що в неї вкрали перемогу через політику
4 Жовтня 2013

Українська учасниця конкурсу краси "Міс Світу" Ганна Заячківська упевнена, що стала жертвою інтриг і саме тому не потрапила навіть у десятку. Перед камерою дівчина намагається не показувати розчарування. І лише ТСН.Особливе Ганна зізналася, що була впевнена у кращому результаті.

У рідному місті, на вокзалі її зустрічали лише 5 людей серед них мама, наставниця і троє друзів.

Анна Заячківська на конкурсі не пройшла навіть у десятку. Але красуня демонструє світлину, яку в Інтернет виклала одна з учасниць змагань. За словами Анни - це і є реальні результати - рейтинг конкурсанток після проміжних етапів: "пляжна мода", "топ-модель", "таланти", "спорт", "доброчинність" - Україна набрала 270 балів. І це - четверте місце.

"Ми думали, що я вхожу в 5-ку. Фотографували мене, підтримували, думали, що я буду навіть "міс", - розповідає дівчина.

Дивіться фото: Ганна Заячківська у розшитій сукні обігнала понад 100 конкуренток на "Міс Світу 2013"

Відповідно до умов конкурсу, каже Анна, саме за цим рейтингом мали обирати переможницю. Але вона не пройшла навіть у фінал, на відміну від інших красунь із нижчим рейтингом.

Анна пам'ятає кожну хвилину конкурсу. Потім в організаторів намагалася розпитати подробиці голосування. Про таблицю з результатами тоді ще не знала, але відчувала - вона краща, ніж її оцінили.

"Мова йде про велику політику. Основний організатор мені навіть в очі не хотів подивитися", - розповідає Анна.

"Оця таблиця показала реальний результат справ. Так як воно є насправді. Аня на 4-му місці. Чому став такий "розклад", нехай про це подумає Національний комітет "Міс Україна", який має боротися за своїх", - каже наставниця Анни - Тетяна Терсенова-Заводовська.

У Національному комітеті конкурсу "Міс світу" можливу фальсифікацію результатів коментувати відмовляються. ТСН.Особливе направила запит у Лондон, у штаб-квартиру організації "Міс Світу" і чекає відповіді. Сама Анна з програшем уже змирилася. Але не приховує, що хоче дізнатися правду.