"Молодіжний АРТ-МІКС" запрошує

"Молодіжний АРТ-МІКС" запрошує
20 Березня 2014

У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського триває проект «Сприяння розвитку молодіжних ініціатив у музейному просторі», що став результатом навчального семінару наукових співробітників нашого музею в рамках програми «ProMuseum» за підтримки міжнародного фонду "Відродження", міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" та громадської організації "Український центр розвитку музейної справи".

Проект презентуватиме мистецька акція «Молодіжний АРТ-МІКС», яка представить творчий потенціал коломийського студентства, дасть можливість зреалізувати цікаві ідеї не тільки під час згаданого пректу, а й стане містком до подальшої співпраці.

Презентація «Молодіжного АРТ-МІКСу» відбудеться 27 березня о 14 год.

У програмі: відкриття виставки творчих робіт коломийського студентства, презентація слайд-фільму «Молоді мистці і музей», літературно-музичний майданчик за участі коломийських та івано-франківських літераторів й музикантів.

Крім цього, від 1 до 4 квітня в музеї триватимуть майстер-класи з художньої кераміки, ткацтва, паперової аплікації, живопису на полотні, графіки, об’єднаних спільною темою «Творимо разом».

Завершиться проект Дискусійним клубом за участі мистецтвознавців, митців, учасників мистецьких акцій.

Партнером мистецької акції "Молодіжний АРТ-МІКС" є громадська організація "Покутські ініціативи".

kLeMiDTfFEU (1).jpg

Детальніша інформація за телефонами: (03433) 2-79-78, 097 264 01 61, 066 997 00 41