.
.

Кобзона у Донецьку облили яскравою фарбою (фото)

Кобзона у Донецьку облили яскравою фарбою (фото)
24 Березня 2014

Рано-вранці у понеділок невідомі облили фарбою пам'ятник народному артисту СРСР, який розташований біля Будинку молоді "Юність" у Донецьку.

З 8.00 співробітник КП ” Ритуальна служба” почав відмивати бронзового Йосипа Давидовича.

За словами робочого Володимира Литвинюка, щоб відмити пам’ятник, знадобиться більше 25 літрів розчинника. Вандали використовували алкідну емаль, банку від якої кинули перед монументом, повідомляє donbass.ua.

Нагадаємо, що пам’ятник уродженцю Донецької області Йосипу Кобзону був встановлений у 2003 році, після вмовлянь Московського земляцтва у Донбасі і Віктора Януковича, який обіймав тоді посаду голови ОДА.

Нагадаємо, що Йосиф Кобзон порадив музикантам “Океану Ельзи” годуватися вдома:

— Хлопці, а навіщо ви виступали на майдані? Чому ви мужньо не сказали, що не можете брати участь в бандитських акціях? Хіба ви забули подвиг наших молодогвардійців в Донбасі в роки Великої Вітчизняної? І чому після майдану до Росії хочете приїхати? Покормитися? Годуйтеся у себе!”

Він також зауважив, що його теж запрошували виступати на Майдані:

— Але я сказав, що не збираюся співати перед бандитами. А ось до Криму, до Севастополя з задоволенням поїду. Я вже сказав про це в міністерстві культури Росії — як буде така можливість, відразу ж полечу.

ВікнаКоломия доставка піцца