.
.

У Франківську письменники презентували "Євромайдан. Хроніка відчуттів"

У Франківську письменники презентували "Євромайдан. Хроніка відчуттів"
24 Березня 2014

За підтримки Молодіжного штабу спротиву, в Івано-Франківську відбулась презентація книги «Євромайдан. Хроніка відчуттів».

Збірку есеїв одразу кількох популярних письменників – Тараса Прохаська, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Івана Ципердюка та Юрія Винничука видала Івано-Франківська літературна агенція «Discursus».

На обкладинці книги зображена дівчина із зав’язаними очима, яка зшиває український прапор  червоною ниткою, що символізує цілісність України.

Прикарпатські письменники кажуть, неможливо було залишатись осторонь подій, які відбувались і мають місце в країні. Тож сьогодні зібрались підсумувати тривалу роботу. Адже писали творчі колонки після відвідин головного Майдану в Києві, з кінця листопада до початку лютого, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Відтак кожен есей є реакцією письменника на ту чи іншу подію. Для того, щоб читач не губився, в кінці видання подається хронологія основних етапів Євромайдану.

За словами письменника та журналіста Тараса Прохаська, його вразила основа конструкції активістів, які задовго до того, організували свій малих рух, який побудували не на гучних гаслах, а на спільній роботі. 
Коломия доставка піцца