Фільм про льотчицю Савченко покажуть в Івано-Франківську

Фільм про льотчицю Савченко покажуть в Івано-Франківську
6 Жовтня 2014

У суботу, 18 жовтня, в Івано-Франківську відбудеться показ фільму про знамениту українську льотчицю Надію Савченко, яка потрапила у полон до терористів, потім перебувала у Воронезькому слідчому ізоляторі, пише Світ мистецтва.

Режисером документального фільму під назвою «Наша Надія» став Володимир Тихий. Показ фільму відбудеться в жовтні відразу в десяти містах України.

У фільмі розповідається про події, які почалися в Україні ще навесні, коли Росія окупувала Кримський півострів. Весь сюжет побудований навколо українського пілота Надії Савченко. Режисер знімав хроніки про добровольчі батальйони ще коли Савченко не була головною героїнею. В процесі роботи з’явилася Надія – як героїня, яка уособлює ідею бійців і громадської ініціативи.

Розклад показів фільму:

8.10 – Ужгород, Закарпатський обласний академічний театр ляльок;

9.10 – Львів, Кінопалац “Копернік”;

10.10 – Вінниця, кінотеатр “Батьківщина”;

11.10 – Тернопіль, Кінопалац;

15.10 – Дніпропетровськ , кінотеатр “Правда”;

17.10 – Чернівці, Будинок Естетики;

18.10 – Івано-Франківськ, кінотеатр “Люм’єр” та Одеса, кінотеатр “U-Cinema”;

19.10 – Херсон, кінотеатр “Ювілейний”;

21.10 – Київ, кінотеатр «Жовтень».

Довідка

Надія Савченко, старший лейтенант Збройних сил України, яка в антитерористичній операції на Донбасі, доброволець батальйону «Айдар». Брала участь у боях під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 червня. Пізніше її вивезли до Росії та «намалювали» кримінальну справу.