Франківський художник презентував виставку з жіночими та дитячими образами (фото)

Франківський художник презентував виставку з жіночими та дитячими образами  (фото)
14 Жовтня 2014
Франківський художник Юрій Дегтярьов представив на розгляд першу персональну виставку.
 
Виставка «Віддзеркалення» - це серія емоційних портретів, з акцентом на жіночих та дитячих образах. Юрій звертається до портрету, щоб здійснити невербальне спілкування із людиною, помітити у дзеркалі чужого обличчя власні страхи і таланти. Виставка запрошує глядача перевести погляд на вібруючу, але непохитну силу природи та мінливу, але захоплюючу людську особистість. 

Як інформує Галицький кореспондент, експозиція складається з тридцяти акварельних портретів.
 
Всі представлені портрети були створені у серпні цього року. Серед моделей художника були як його друзі, так і незнайомі люди.
 
Автор виставки, Юрій Дегтярьов – багатогранна творча особистість. Він водночас працює Центрі патріотичного виховання молоді імені Степана Бандери, у багетній майстерні, бере участь у реставрації греко-католицького катедрального собору Святого Воскресіння Христового й займається танцями. Мешкає у Івано-Франківську, закінчив Інститут мистецтв ПНУ ім. Стефаника, факультет декоративно-прикладного мистецтва. Пробував свої сили у кераміці, об'ємно-просторовій різьбі, ткатцтві, іконописі, аплікації соломою.
 
 Виставка Юрія Дегтярьова «Віддзеркалення» триватиме 2 тижні, тобто до 26 жовтня, у виставковому залі книгарні "Є".