Коломиянин Святослав Лукинич у шоу "Хочу до Меладзе" бореться за увагу Поліни Гагаріної (відео)

Коломиянин Святослав Лукинич у шоу "Хочу до Меладзе" бореться за увагу Поліни Гагаріної (відео)
29 Жовтня 2014
В цю суботу українці мали змогу переглянути черговий тур шоу "Хочу до Меладзе", де співочі, талановиті та красиві хлопці виборюють свій шанс бути в команді найуспішнішого продюсера СНД. Прикарпатський співак насмілився зізнатися у коханні Поліні Гагаріній.

Як відомо, одним з лідерів  естафети талантів є 23-річний коломиянин Святослав Лукинич. Суть третього туру полягала в тому, що на сцені виступають уже сформовані колективи, котрі “склав” сам Меладзе з тих, хто пройшов попередні випробовування. Відтак Святослав опинився у команді, до складу якої потрапили Єгор Волчек, Ілля Ніколаєнко, Іван Шангін.


На жаль, серце Поліни хлопці завоювати не змогли, натомість Анна Сєдакова зауважила: “Не ту даму ви вибрали, хлопці...”

В свою чергу чоловіча половина журі похвалила артистів, Сергій Лазарєв наголосив, що якби можна було брати під свою егіду два гурти - він би без сумніву дав зелене світло колективу.

І хоч хлопці у наступний тур не потрапили, однак затяті фанати пророкують їм зіркове майбутнє та славу, адже ніяк не можуть забути феєричний номер, де поєднались не тільки потужні чоловічі голоси, однак і чудова хореографія. До того ж, вже у суботу розкриється головна інтрига - хто ж “доукомплектує” колектив Гагаріної, де співають поки два хлопці. Цим “щасливчиком” може стати і наш земляк Святослав, який поки що тримає хід подій у загадці...    25 Квітня

    24 Квітня