Побачила світ збірка поезій Василя Андрушка "Колаж і..." (фото)

Побачила світ збірка поезій Василя Андрушка "Колаж і..." (фото)
30 Жовтня 2014
Що є істинна творчість? Це – поезія, яка приходить не на замовлення, не за гонорари, не за славу. Поезія приходить за потреби душі. Нещодавно побачила світ нова збірка поезій «Колаж і…» авторства Василя Андрушка – відомого на Прикарпатті і за його межами художника та скульптора, а також поета, педагога, психолога і філософа.

Автор довгий період виношував ідею виходу збірки, не поспішав, тому майже на фізичному рівні відчувається у книжці довгий проміжок часу. Скрізь роздуми поета над буденним і над вічним, огорнуті у слова. Вони лягли на папір, як мазки фарби імпресіоніста.

Презентація книжки відбулася у тісному дружньому колі у «Звениславі» за сприяння Геннадія Романюка. Збірка поезій вийшла за підтримки голови Мистецького об’єднання «Остання Барикада» Олеся Донія.

10726519_745501908832763_437846172_n.jpg

Василь Андрушко виражає себе у візуальному мистецтві через картини, у тактильному – через скульптури, у словесному – через поезію. Він торкається до кожної грані людського сприйняття і доносить прості істини всякому, хто готовий сприймати. Його творчість не має на меті навчити, а лише хоче поділитися іншим поглядом на життя в усіх його проявах. 

Василь Андрушко завжди перебуває у пошуку і цей творчий неспокій дає наснаги у його щоденній кропіткій праці над своїми творами і над собою.

Оксана Рижук, "Коломийські ВІСТИ"