Політичних проституток Повалій та Лорак потрібно позбавити українського громадянства, - Лозовий

Політичних проституток Повалій та Лорак потрібно позбавити українського громадянства, - Лозовий
24 Лютого 2015

Народний депутат України Андрій Лозовий підготував два звернення міністру культури В’ячиславу Кириленко та голові  Державної міграційної служби Сергію Радутному про позбавлення українських співачок Таїсії Повалій та Ані Лорак звання Народних артисток України та громадянства України, повідомляє «Преса України».

«Пєсні-пляски Таїсії Повалій і Ані Лорак (справжнє ім'я - Кароліна Ху*ок) для путінської камарільї - гидкий і цинічний плювок на могили тих українців, які загинули з вини московських окупантів. Скоморохи, які співають для розваг агресора в той час, коли вбивають їхніх співвітчизників - це навіть не політичні проститутки. Це просто с*ки, позбавлені совісті», - зазначив Андрій Лозовий.

По його словах, він підготував два звернення.

«Перше - міністру культури України В'ячеславу Кириленку з вимогою позбавити Повалій і Хуйок звання Народної артистки України, всіх отриманих винагород та заборонити вести професійну діяльність: давати концерти, виступати на ТВ і радіо і т.д. Друге - голові Державної міграційної служби Сергію Радутному з вимогою позбавити вказаних вище сучок українського громадянства», - розповідає депутат.

На його думку, Повалій та Лорак «паплюжать велич української пісні і своєю зрадницькою позицією ганьблять наш народ», який і без того має стільки горя і страждань через Путіна і його поплічників.

«Замість того, щоб їхати у військові частини й бази добровольчих батальйонів з концертами, аби підтримати наших бійців - Повалій і Ху*ок їдуть у Кремль на бал сатани. То хай ці бля*і продажні їдуть вже на зовсім з нашої землі», - резюмував Лозовий.

Нагадаємо, у резиденції «Кримський бриз» у Криму на Новий рік зібралося більше двох десятків соратників і друзів Віктора Януковича. Розважали публіку Міка Ньютон, Юрій Лопушанський, а також Ані Лорак.