Скандал на “Білорусьфільмі”: Пореченкову оголосили бойкот і викинули з готелю (відео)

Скандал на “Білорусьфільмі”: Пореченкову оголосили бойкот і викинули з готелю (відео)
2 Березня 2015

 На “Білорусьфільмі» відмовилися працювати з оголошеним у розшук в Україні актором Михайлом Пореченковим. Про подробиці скандалу «Белсайту» розповів співробітник національної кіностудії, повідомляють Патріоти України

“Костюмери, гримери та інші поклали заяву на стіл директора «Білорусьфільму» про відмову працювати з Михайлом Пореченковим, який перебуває в міжнародному розшуку. Коли він приїхав до Мінська, його навіть не заселили в готель, як це було прописано в райдері”- говорить співробітник білоруської кіностудії.

За словами співробітника національної кіностудії, актора не побажали заселяти в готель, оскільки він міг погано вплинути на репутацію компанії. Михайло Пореченков повинен був зніматися у фільмі, присвяченому подіям 1943 року. У кінострічці російський актор планував грати співробітника НКВД.

Нагадаємо, під час свого недавнього візиту до донецького аеропорту Михайло Пореченков вирішив постріляти з крупноколіберного кулемета сепаратистів. При цьому на його голові була каска з написом “Преса”. Російський союз журналістів назвав такі дії підлістю.

Служба безпеки України порушила кримінальну справу на російського актора за статтею “участь в терористичній групі”, а також оголосила Михайла Пореченкова у міжнародний розшук. Спроби “донецького стрільця” інтелектуально прославити “Новоросію” обернулися ще більшою ганьбою.