.
.

Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті

Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті
1 Квітня 2015

Відомий український співак та громадський діяч Святослав Вакарчук став учасником стипендіальної програми глобальних лідерів від Єльського університету (Yale World Fellows Program). Він - третій українець, який отримав таку можливість за 13 років існування програми.

Про це інформує інтернет-видання Єльського університету YaleNews, передає zaxid.net.

Всесвітня стипендіальна програма Єльського університету – це єдина у своєму роді міжнародна ініціатива, спрямована на виявлення майбутніх лідерів, формування та подальший розвиток їх глобального співтовариства, а також впровадження принципу голобального взаєморозуміння.

Щороку на програму відбирають 16 стипендіатів із різних країн світу та сфер діяльності. Протягом 4-х місяців учасники проходять навчання за спеціально розробленою програмою лідерської освіти в Єльському університеті. Навчання за програмою почнеться всередині серпня та триватиме до грудня.

«Стипендіати – це мислителі та діячі на середньому етапі своєї кар’єри та зі значними досягненнями. Вони є динамічними креативними практиками, які вже отримали визнання за свою роботу, а перебування в Єлі стане корисним для дослідження ними важливих глобальних проблем та міждисциплінарних студій, удосконалення лідерських навичок та налагодження контактів з іншими лідерами нового покоління», – повідомляється на сайті програми.

Разом із Святославом Вакарчуком, до числа цьогорічних стипендіатів програми, зокрема, увійшли перформансистка із Куби, журналіст з Індії, директор компанії з інновацій, технологій та менеджменту з Аргентини. Серед випускників цієї програми раніше був відомий російський опозиціонер Алєксєй Навальний.

У 2006-му році стипендіатом програми вперше став українець – український юрист та громадський діяч Ігор Шевченко. У 2008-му році до числа учасників Yale World Fellows Program увійшов український політик Андрій Шевченко.
Коломия доставка піцца