Визначено потенційних переможців Євробаченні-2015

Визначено потенційних переможців Євробаченні-2015
22 Травня 2015

Після другого півфіналу букмекери оголосили фаворитів конкурсу. Відразу дві авторитетні світові букмекерські контори Bwin і William Hill прогнозують перемогу учаснику від Швеції Монсу Зелмерлеву, друге місце віддають групі Il Volo з Італії, а третє - Гаю Себастьяну з Австралії, повідомляє Росбалт. Також у фаворитах виконавці з Росії та Естонії. Значно відстає від них Сербія, але не включити в список фаворитів "бомбу Євробачення", як її вже встигли назвати глядачі, було б несправедливо, пише Стик з посиланням на УНІАН.

І так, фаворитом №1 букмекери назвали 28-річного поп-співака зі Швеції Монса Зелмерлева, який підкорив глядачів Євробачення композицією Heroes. Він випустив 6 альбомів та кілька синглів. Вперше на сцені співак з'явився в 19 років. Брав участь у кількох талант-шоу, а в цьому році переміг в конкурсі Melodifestivalen.

Далі йде Італія. Місяць тому італійське оперне поп-тріо Il Volo ("Політ"), займало у букмекерів перше місце, але чим ближче до фіналу, тим частіше змінюються позиції лідерів у букмекерів. Тенори П'єро Бароне і Іньяціо Боскетто і баритон Джанлука Джинобле разом виступають з 2009 року. На конкурсі вони співають про велику любов, Grande Amore. Представникам Італії по 20 років, вони завоювали якщо не любов, то пильну увагу глядачів по всьому світу, і тепер сміливо можуть претендувати на перемогу в головному європейському пісенному конкурсі.

Австралію, яка вперше приймає участь в Євробаченні на правах повноцінного учасника, представляє Гай Себастіан. У 2014 році австралійців запросили як гостей на другий півфінал. Він виступає з запальною піснею Tonight Again. 33-річний співак і композитор випустив 8 студійних альбомів, а його сингли не раз очолювали музичні чарти Австралії. Популярний він і в Новій Зеландії.

Зазначимо, що в разі перемоги Австралії, їй доведеться знайти собі партнера в Європі, який стане організатором конкурсу 2016 року. Про це ведуться переговори з Німеччиною.

Також пророкують перемогу в конкурсі букмекери і Естонії. Історія учасників естонської дуету гідна кінофільму. Еліна Борн була в школі на уроках, коли отримала Facebook-повідомлення від одного з найвідоміших в Естонії продюсерів, авторів і виконавців Стіга Рясти, який займався тоді естонської версією телепроекту "Поп-ідол". Він запропонував їй співпрацю, знайшовши на YouTube відео з її виступом. "Якщо чесно, я розревілася. Мені знадобилося кілька днів, щоб зібрати всю свою мужність і відповісти йому", - згадує Еліна Борн. Тепер цей дует на найпрестижнішому пісенному конкурсі виконує композицію Goodbye To Yesterday, автором якої і є Стіг Ряста.