Переможцем "Євробачення 2015" став співак зі Швеції

Переможцем "Євробачення 2015" став співак зі Швеції
24 Травня 2015

Монс Зелмерлев виборов перемогу для свої країни з піснею Heroes.

Харизматичний та привабливий Монс Зелмерлев зі Швеції став переможцем ювілейного пісенного конкурсу "Євробачення 2015", повідомляє ТСН

Оптимістична композиція Монса Heroes, а також цифровий оригінальний номер шведського учасника не лишили байдужими Європу.

Тож, як бачимо, прогнози букмекерів здійснилися. Ще минулого тижня вони передрікали, що Монс Зелмерлев зі Швеції посяде перше місце на конкурсі.

Зауважимо, що Швеція усього три роки тому вже ставала тріумфатором "Євробачення". Тоді країну представляла загадкова співачка Loreen з композицією Euphoria.

Друге місце посіла представниця Росії Поліна Гагаріна з піснею A Million Voices. Нагадаємо, що напередодні Євробачення 2015 в пресі виник скандал навколо номера співачки і сукні, як у Дженніфер Лопес.

Третє місце - учасники з Італії, група Il Volo з піснею Grande Amore.

Четверте місце - Лоїк Нотет (Бельгія) з композицією Rhythm inside.

П'яте місце - Гай Себастьян (Австралія) з піснею Tonight Again.

  У фіналі конкурсу виступили представники 27 країн. Серед них 10 учасників, які пройшли у фінал під час першого півфіналу, а також 10 учасників з другого півфіналу. Також, без відбору до фіналу пройшли Австрія, як переможниця минулорічного Євробачення, Великобританія, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція і країна-дебютант Австралія. Вперше за 12 років Україна не бере участі в конкурсі.