Злата Огневич про голосування росіян: Бог їм суддя

Злата Огневич про голосування росіян: Бог їм суддя
20 Травня 2013

Співачка Злата Огневич прокоментувала журналістам один бал, отриманий від Росії за її виступ на Євробаченні. 

 

"Бог їм суддя! Вони зробили те, що вважали за потрібне", - сказала співачка коментуючи голосування росіян. За її словами, вона це ніяк не оцінює і вважає, що кожна людина, країна і артист чинить так, як вважає за потрібне.

 

"Все досить передбачувано було для мене, тому я дуже рада серед такої кількості країн отримати третє місце. Це супер!" - сказала представниця України.

 

Злата Огневич також уточнила, що на наступне Євробачення не поїде, а буде дописувати свій альбом.

 

Співачка також розповіла, що їй дуже сподобалася сцена і те, як приймали артистів. Вона повідомила, що її улюблений момент у фінальному шоу був вихід з прапорами.

 

Нагадаємо, представниця Данії Еммілі де Форест перемогла на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2013, фінал якого відбувався у ніч з 18 на 19 травня в шведському місті Мальме. Україна посіла третє місце.

 

За підсумками голосування журі та глядачів конкурсу, де Форест з піснею Only Teardrops отримала 281 бал. Переможець був визначений шляхом глядацького голосування і голосування професійного журі в 39 країнах Європи.

 

Друге місце зайняв Фарід Мамедов з Азербайджану з піснею Hold me - 234 бали. Третє місце завоювала представниця України Злата Огневич з піснею Gravity - 214 балів.

 

Російська виконавиця Діна Гаріпова посіла п'яте місце.

 

Нагадаємо, що у фіналі конкурсу брали участь виконавці з 26 країн.

 

Представниця України Злата Огневич виступила під номером 22. Її на сцену Мальме-Арени виніс Ігор Вовковинський - найвища людина в США, українець за походженням.

Джерело:  Фirtka.if.ua