.
.

Поет-ексігібіціоніст, який став народним артистом, має 13 шанувальників у ПР: Тігіпко, Табачник, Тедеєв...

Поет-ексігібіціоніст, який став народним артистом, має 13 шанувальників у ПР: Тігіпко, Табачник, Тедеєв...
4 Липня 2013

Прохання про присудження звання народного артиста України виконавцю шансона з нецензурною лексикою Олегу Гаврилюку підписали 13 народних депутатів від Партії регіонів. Про це пише "Комерсант-Україна" із посиланням на документи, подані главі держави.

Документи свідчать, що відповідне прохання главі держави підписали 13 народних депутатів від Партії регіонів.

Серед, підписантів — Ян Табачник, Сергій Тігіпко, Віталій Журавський, Нестор Шуфрич, Ельбрус Тедеєв, Вадим Колесніченко, Володимир Олійник, Таїсія Повалій, Микола Сорока, Микола Дем'янко, Тетяна Бахтеєва, Володимир Демішкан і Володимир Місик.

Крім того, прохання про присвоєння звання було підписано главою Київської міської держадміністрації Олександром Поповим і першим заступником міністра культури Тимофієм Коханом, які запропонували зробити це "у вигляді виключення".

У зверненні нардепи найбільш знаковими назвали нову роботу виконавця "Спасибо МВД!", гімн пенітенціарної служби, а також цикл духовних пісень.

З нагородного листа випливає, що, крім пісень, що ввійшли в сім авторських альбомів, серед яких "Одкровення", "ПроХХХодимец", "100 відсотків", Гаврилюк також видав п'ять збірників віршів.

Зокрема, "2-е Я", "Дыхание плоти", "Бесстыжие стихи", більшу частину яких представляють добутки, що містять ненормативну лексику: "Вы конечно не б..дь, Просто очень похожи / Не хочу оскорблять, Но читаю по роже / Вашу б....кую суть, Вашу сучью натуру".

Опитані виданням підписанти заявили, що не були ініціаторами звернення й не дуже добре знайомі із творчістю Гаврилюка. "Нагадайте мені, будь ласка, хто такий Олег Гаврилюк?" — перепитав Тедеєв.

"Я не був ініціатором цього прохання,- сказав пан Колесніченко.

"До мене підійшли й запитали, чи можу я підписати колективне звернення. Я колись чув кілька його пісень, вони в мене відклалися в голові, я й підписав", - додав він.

Володимир Олійник послухав кілька дисків виконавця шансона й навіть одержав від нього особисте запрошення на концерт, на яке, однак, не пішов. "Мені сьогодні показали його вірші, це ганебна річ, я б їх не слухав і не читав. Хоча, відверто кажучи, і в класиків не все було гладко щодо цього",- зізнався Олійник, додавши, що наступного разу буде ретельніше вивчати творчість людей, прохання про нагородження яких його просять підписати.

Крім того, він уточнив, що, як правило, ініціатором прохання є перший нардеп, що підписався, яким у цьому випадку є Ян Табачник. Однак той від коментарів відмовився.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович присвоїв звання народного артиста композитору, виконавцю та поету Гаврилюку.

Краще з творчого доробку автора:

Смотрю на политическую сцену, И очень многим крысам знаю цену. Таким себе бюджетным грызунам, Разъевшимся, хвостатым пацанам. Хочу спросить сегодня у народа: Ну, сколько можно выбирать уродов? Ну, сколько можно позволять им красть? Зачем Вы крысам в руки дали власть? А також вірш, присвячений політикам: Ну, сколько можно так безбожно врать? Достала политическая рвота!!! Мне хочется политиков собрать, И, как Сусанин - завести в болото. ...варто відзначити також і відверту "лірику" Гаврилюка: "Возьми меня и разорви на части В разлуке проведенные часы… Давай скорей устроим праздник счастья, Сними с меня… а я с тебя трусы" ...оці творіння взяті з його циклу "Безсоромні вірші": "Не вините за резаный слог, Вызывающий СОК возбуждения, Не ругайте за Ч.ЕН между ног Мне подареный на день рождения" ...а також: "Так хочется завыть, как воют суки Желая кобелиного напора, Раздвинуть ноги, взять мужчину в руки И засадить до самого упора......."    8 Грудня

    7 Грудня


Коломия доставка піцца