Прикарпатське місто встановить світовий рекорд із виконання східного танцю

Прикарпатське місто встановить світовий рекорд із виконання східного танцю
28 Травня 2013

15 червня вперше на Прикарпатті відбудеться всеукраїнський фестиваль-конкурс східних танців "Кубок Прикарпаття". До Калуша завітають колективи з різних куточків України.

 

Участь у встановленні світового рекорду може взяти і дружина міського голови — Гюзель Насалик.

 

У рамках конкурсу планують встановити світовий рекорд щодо наймасовішого одночасного виконання східного танцю. Як повідормила “Вікнам” організатор конкурсу Тетяна Кузевич, очікувана кількість учасників — від 500 до 1000. Початок — о 14.00. Заплановане місце встановлення рекорду — міський парк культури та відпочинку імені Івана Франка. Але місце може бути змінене. Фікусувати рекорд буде представник національного проекту “Книга рекордів України”.

 

Для участі у всеукраїнському фестивалі-конкурсу “Кубок Прикарпаття” з’їдуться школи східного танцю з усієї України. У конкурсі будуть брати участь і танцівниці з Калуша — студія східного танцю “Магія сходу”, яка є організатором фестивалю. “Кубок Прикарпаття” буде проходити під патронатом міського голови Ігора Насалика.

 

Подейкують, що участь у конкурсі може взяти дружина міського голови — Гюзель. А 16 червня о 17.00 у палаці культури “Юність” відбудеться гала-концерт за участю “зірок” українського беллідансу. Нагадаємо, що Калуш не вперше стане місцем встановлення танцювального рекорду. 27 травня 2011 року у Калуші відбулося встановлення рекорду за кількістю танцюючих віденський вальс. “Родзинкою” святкування Дня міста стало встановлення всеукраїнського рекорду з кількості людей, які одночасно танцюють віденський вальс. Як результат — 1600 калушан зробили це! Вікова категорія учасників складала від 5 до 88 років. Синхронний танець під романтичну мелодію композитора Євгена Доги з кінофільму “Мій лагідний і ніжний звір” тривав три з половиною хвилини, пишуть Вікна.

 

Серед членів експертної комісії, яка фіксувала рекорд, крім представника “Книги рекордів України”, були “Міс Прикарпаття-2011” калушанка Лілія Озарко та триразовий учасник Олімпійських ігор Роман Вірастюк. Ідея встановлення рекорду належала танцівнику Юрію Косовичу. Над організацією та втіленням проекту працювала заступник міського голови Оксана Табачук.

Джерело:  Фirtka.if.ua