Сайт музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття стане інклюзивним і англомовним

Сайт музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття стане інклюзивним і англомовним
11 Серпня 2020

Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, що знаходиться у Коломиї, розпочинає роботу над проєктом з адаптації вебсайту Музею відповідно до міжнародних стандартів вебдоступності. Він стане інклюзивним, а ще отримає англомовну версію.

Cайт http://hutsul.museum активно діє з 2009 року. Нині це ресурс із вичерпним обсягом музейної та мистецької інформації. Тут висвітлено поточні й архівні виставки, музейні події та заходи, результати пошукової роботи, діяльність творчих майстерень. Також надано можливість оглянути оцифровану колекцію самобутніх витворів народного мистецтва, ознайомитися із численними музейними виданнями, науковими статтями, відвідати музей on-line у повному музейному віртуальному турі, інформує “Галка” з посиланням на сайт музую.

“Ми прагнемо зробити увесь наш океан інформації сучаснішим і ще доступнішим для користувачів Інтернет-мережі, зокрема для осіб з інвалідністю. До роботи над проєктом залучено команду тестувальників з інвалідністю – агенцію Inclusive It. Заплановане в рамках проєкту створення інклюзивної англомовної версії сайту відкриє надбання Музею для міжнародної аудиторії.

Мистецтво доступне кожному! Віримо, що так ми дбаємо про надання рівноцінного доступу до ресурсів Музею та забезпечення рівних можливостей для особистісного розвитку і самореалізації усіх громадян та спільнот! Побажайте нам успіху і слідкуйте за реалізацією проєкту. Долучайтесь”, – йдеться у повідомлені.