В Карпатах пройде школа молодіжного креативу

В Карпатах пройде школа молодіжного креативу
6 Серпня 2013

21-26 серпня у Карпатах проведуть П’яту школу молодіжного креативу.

 

До участі запрошують молодих та активних людей.

 

Організатори запевняють, що учасники зможуть перевірити себе, відчути романтику Карпатських гір, змінити квартиру на намет, горланити пісні біля вогнища та створити свій креативний проект.

 

Уже п’ятий рік поспіль Дебатна Академія запрошує всіх тимчасово отаборитися в прекрасних Карпатських горах. Організатори гарантують насичене навчання, якісний відпочинок, дружнє спілкування та багато сюрпризів.

 

«Якщо Тобі вже 18, Ти не маєш медичних протипоказань і в Тобі живе нездоланна жага до пригод – реєструйся, купуй квитки та пакуй спальник. Решта – за нами! Ми обіцяємо створити для Тебе простір, в якому Ти навчишся продукувати креативні ідеї та втілювати їх у життя. Жодного «типового» дня під час Школи! Збираємось в Івано-Франківську», – кажуть в оргкомітеті.

 

Щоб стати учасником школи, потрібно: заповнити до 12 серпня анкету за посиланням:http://bit.ly/OjmvbR; взяти з собою деякі продукти харчування; мати мінімальне туристичне спорядження (наплічник, намет або місце в наметі друзів, спальний мішок тощо); - сплатити реєстраційний внесок, який складає 25 грн. для членів ВМГО «Дебатна Академія» та 50 грн. для інших решти осіб.