У Криму обнародуваний перелік рекомендованих туристичних стоянок

У Криму обнародуваний перелік рекомендованих туристичних стоянок
15 Червня 2013

Республіканський комітет із лісового і мисливського господарства АРК оприлюднив перелік рекомендованих туристичних стоянок у гірсько-лісовій частині Кримського півострова.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в Рескомлісі АРК.

«Для охочих відвідати гірсько-лісову зону півострова підготовлені 204 туристичні маршрути, 84 туристичних стоянок, 54 місця масового відпочинку та еколого-просвітницьких об'єктів, 8 об'єктів природно-заповідного фонду і 23 об'єкти показу Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника», - говориться в повідомленні.

Інформація про туристичні стоянки, туристичні стежки, місця відпочинку, еколого-просвітницьки об'єкти і маршрути, розташовані в гірсько-лісовій зоні Криму на території лісогосподарських підприємств, обнародувана на офіційному сайті .

В очікуванні туристів, були проведені роботи з маркування туристичних маршрутів, облаштування місць масового відпочинку і туристичних стоянок. А в найбільш відвідуваному Великому каньйоні Криму лісники встановили урни, лавки, наочну агітацію. Поблизу стежок прибрані сухостої, небезпечно розташовані камені, розширені і укріплені самі стежки, встановлені сходові марші. Укріплені переходи через струмки і річки, прибрані уламки каменів і встановлені додаткові огорожі на небезпечних ділянках.

Укрінформ