У Коломиї реставрують музей «Писанки» (фото)

У Коломиї реставрують музей «Писанки» (фото)
4 Вересня 2020
Відомий у світі Музей писанкового розпису цьогоріч святкує своє двадцятиріччя. На жаль, дочекавши ювілейного року, споруда потребує капітального ремонту.

Про це пишe пресслужбa 
Коломийської єпархії УГКЦ.

«Наше приміщення не мало ремонту з моменту відкриття. Воно, як інші приміщення, потребує турботи та догляду, але капітальний ремонт своїми силами зробити не вдалось. Наші прохання почув пан Богдан Станіславський, який ініціював збірки, після чого приєднались інші меценати, благодійні фонди та жертводавці», – розповіла директор музею Ярослава Ткачук.

Початок робіт благословило духовенство міста. Після молитви до присутніх звернувся Єпископ Коломийський УГКЦ кир Василій Івасюк. У своєму слові душпастир зауважив: «Незважаючи на важкі обставини наша держава приділяє увагу культурі, а це означає, що наші воїни недаремно захищають нашу землю. Тому бажаю нам якомога швидше закінчити реконструкцію Музею писанкового роспису».

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Опісля ініціатор ремонтних робіт Богдан Станіславський подякував всім, хто підтримує реконструкцію будівлі у силу власних можливостей. Так, громадський діяч відзначив художника Мирослава Ясінського, який виставив власну картину на аукціон, кошти з якого передадуть на ремонт музею.

Загалом ремонт споруди та благоустрій території коштуватиме 7 млн гривень. На сесії обласної ради було прийняте рішення виділити на порятунок музую 310 тис гривень. До цієї справи також долучилась благодійна організація «Прикарпатський інститут розвитку», яка проведе збір коштів на оновлення.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Долучитися до акції «Зберегти символ, що єднає» та зробити свій благодійний внесок можна за реквізитами:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Прикарпатський інститут розвитку»

Код ЄДРПОУ 40383046
Р/р: UA663808050000000026004631763 в АТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805

Ознайомитись з деталями проєкту можна за посиланням:https://www.facebook.com/groups/symvol.yednaie


Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.
Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.
Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.