У Коломиї створять "Музей ложки"

 У Коломиї створять "Музей ложки"
9 Серпня 2020
Приватний "Музей ложки" незабаром з'явиться у Коломиї. Окрім експонатів, у музеї також планують облаштувати громадський простір.

Про це під час брифінгу у Коломиї повідомив ініціатор створення музею, голова Почесного консульства Угорщини в Івано-Франківську Василь Вишиванюк.

«Коли було прийнято рішення про відкриття музею ложки, то було декілька пропозицій, в якому місці саме його відкрити. Однією з перших – це була пропозиція від голови Коломийської ОТГ Ігоря Слюзара. Для нашої сім`ї місто Коломия – це рідне та особливе місто, слів не вистачить, щоб усе описати. А також 20 років тому в місті був відкритий музей «Писанка» нашим татом і дідусем Михайлом Васильовичем (Михайло Вишиванюк — колишній голова Івано-Франківської ОДА – ред.). Яку користь приніс музей місту, думаю, також не потрібно розказувати», – зазначив Вишиванюк.

Міський голова Ігор Слюзар зауважив, що це приватна ініціатива, без залучення грошей з бюджету. Втім, вона зможе привабити до міста більше туристів.

За словами Василя Вишиванюка, зараз долучитися до проєкту може кожен бажаючий. 

"Кожен мешканець Коломиї може стати співвласником "Музею ложки". Хоч це буде не тільки музей, а величезний громадський простір - з виставковим залом для художників, залом креативної книги, конференц-залом та іншим. Ця ідея стане гарним прикладом того, що музей може працювати, заробляти кошти та підтримувати соціальну сферу, розвиток інфраструктури в місті, залучаючи туристів", - відзначив Вишиванюк.
    6 Січня

    5 Січня