.
.

У Коломиї триває персональна виставка Руслана Романишина «Внутрішній образ»

У Коломиї триває персональна виставка Руслана Романишина «Внутрішній образ»
3 Жовтня 2018

У великій виставковій залі Мистецького центру «Світовид», м.Коломия, проходить персональна виставка відомого українського мистця Руслана Романишина, м. Львів, «Внутрішній образ»: графіка, скульптура, в рамках Міжнародного мистецького бієнале сучасного мистецтва «Коломия-Арт».

«Внутрішній образ», – ось як мистець розповідає про ідею цієї виставки:  «Підштовхнула до цього проекту назва мистецького центру «Світовид».

Це духовний образ наших Праотців, які бачили і сприймали навколишній світ не тільки через матеріальні цінності, а вивчали та керувались світом енергій і вміли їх застосовувати в своєму житті.

 В такому обсязі роботи «внутрішній образ» експонуються вперше. 

Це збірка з приватних колекцій. Внутрішній образ «Ірина» був виконаний першим – це результат багатьох попередніх років енергетичних практик і опрацювання різних текстових інформацій в цьому напрямку. Образи в уяві подібного характеру виникали значно раніше, та наважився перевести в матеріал тільки в 2010 році».

«ЖИВЕ МИСТЕЦТВО» Руслана Романишина – творчою принадою виставки «Внутрішній образ» стане те, що у часі відкритя виставки мистець розпочне створювати новий свій витвір т.т. ми станемо свідками народження нової картини мистця.

З багатограннною творчістю Руслана Романишина можна ознайомитися тут: http://romanyshyn.in.ua/

ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Коломия доставка піцца