.
.

У Коломиї відбудеться персональна виставка відомого українського мистця Миколи Качура «Карпатські мотиви »

У Коломиї відбудеться персональна виставка відомого українського мистця Миколи Качура «Карпатські мотиви »
30 Жовтня 2018

2 листопада 2018 р. о 12.00 у великій виставковій залі Мистецького центру «Світовид», м.Коломия, відбудеться урочисте відкриття персональної виставки відомого українського мистця Миколи Качура, м. Івано-Франківськ, «КАРПАТСЬКІ МОТИВИ»: живопис, в рамках Міжнародної бієнале сучасного мистецтва «Коломия-Арт».

«КАРПАТСЬКІ МОТИВИ», – ось як мистець розповідає про ідею цієї виставки: 

«Назва говорить сама за себе. Дана виставка – це відображення душі та величі Карпатських гір, місця, де гори ділять небо з хмарами.

Одного разу потрапивши в Карпати, залишаєш тут своє серце навіки. Гори вже ніколи не відпустять. І, здається, що життя не вистачить, щоб відобразити на полотні всі пейзажі та краєвиди, які так заворожують і захоплюють подих. 

Ця збірка – це результат роботи останніх років (насправді картин в рази більше); в ній відображено мальовничі схили та безкраї вершини Карпат, та життя їх жителів».

З творчістю Миколи Качура можна ознайомитися тут: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008308101113

«ЖИВЕ МИСТЕЦТВО» Миколи Качура – творчою принадою виставки стане те, що у часі відкритя виставки мистець розпочне створювати новий свій витвір т.т. ми станемо свідками народження нової картини мистця.
Будемо раді Бачити Вас серед гостей та отримати Ваші щирі відгуки.

Інформаційна підтримка телекомпанія «НТК», радіо «Сяйво», телекомпанія «РАЇ», «Коломия сьогодні», «Дзеркало медіа».

ВХІД ВІЛЬНИЙ.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца