У Коломиї відбулася презентація Всеукраїнського товариства “Покуття”

У Коломиї відбулася презентація Всеукраїнського товариства “Покуття”
16 Грудня 2021
Усереду, 15 грудня, в Коломиї пройшли «Покутські фестини». Гості цього дійства мали змогу ознайомитися із традиціями Покутського краю, побачити ходу учасників у традиційних народних костюмах, представлення громад. Організатори підготували виступи народних колективів та смачні страви.

У рамках цього форуму відбулася презентація Всеукраїнського товариства «Покуття», у якому взяли участь науковці, громадські діячі, представники сфери культури та мистецтва.

Всеукраїнське товариство «Покуття» – це платформа для дослідження культури покутського регіону. Його презентацію присвятили 95-річчю Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського.

Учасників святкового зібрання від імені голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук привітала заступниця голови Людмила Сірко.

«Покуття – це етнорегіон, який має особливий колорит, представлений унікальними вишиванками, народною музикою, танцем, говіркою, виробами декоративно-ужиткового мистецтва і смачної етнічної кухні, – зазначила Світлана Онищук. – Нехай створення Всеукраїнського товариства «Покуття» стане ще однією потужною справою у зміцненні та розвитку нашої держави».