.
.

У Коломиї відбулася творча зустріч з Іваном Григорчуком (фото)

У Коломиї відбулася творча зустріч з Іваном Григорчуком (фото)
23 Жовтня 2018

В читальному залі  Коломийської центральної районної бібліотеки відбулась зустріч  з творчістю Івана Григорчука, автора двох десятків книжок – збірок авторських афоризмів і молитов. 

Віра в Творця і людську доброту, думки про добро і зло, щедрість і скупість, вірність і зраду, мудрість і дурість, кохання і розрахунок, роздуми про суще і вічне – основа усіх книжок Івана Григорчука. 

Рецензентом  авторських Молитовників  став Єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП Юліан Гатала. 

Іван Григорчук народився на Городенківщині, у Вербівцях. Його життя завжди було сповнене випробувань. Нині Іван Григорчук знана на Покутті і далеко за його межами людина. Створив і очолив у Городенці кредитну спілку «Скарбниця. Доклав рук і енергії до створення в Городенці  музею «Борцям за волю України». Очолює об’єднання політичних і громадських організацій «Правиця». Удостоєний багатьох церковних і світських нагород. 

Розпочався захід із спільної молитви за Україну і українців. Про творчість автора розповів лауреат Національної  премії України ім. Тараса Шевченка, письменник, видавець Михайло Андрусяк. Привітати автора приїхала делегація з Городенківщини: керуючий апаратом Городенківської райдержадміністрації Степан Михайлюк, директор  Городенківської центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк, завідуюча краєзнавчим відділом Городенківської ЦРБ Марія Сорока, поетеса Галина Іллієва,  друзі автора. Іван Григорчук   ділився думками з приводу сьогодення нашої держави, сипав афоризмами, жартував, щиро розчулився, розповідаючи про своє нужденне сирітське дитинство. На завершення отець-декан Богдан Мороз  благословив присутніх, всі разом підхопили «Многая літа» автору та нашій Україні. Іван Григорчук подарував Коломийській центральній районні бібліотеці майже 1000 своїх книжок : 19 найменувань.


Джерело:  http://ww2.if.gov.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца