.
.

У Коломиї завтра відбудеться закриття виставки Руслана Романишина

У Коломиї завтра відбудеться закриття виставки Руслана Романишина
25 Жовтня 2018

У Коломиї завтра, 26 жовтня, відбудеться закриття персональної виставки відомого українського мистця Руслана Романишина.

Про це повідомляє “Світовид” на своїй сторінці у Facebook.

Подія відбудеться о 13.00 у великій виставковій залі Мистецького центру “Світовид”.

Коломияни матимуть змогу насолодитися новим графічним твором митця “Внутрішній образ “Світовиду”, над яким автор почав працювати після відкриття виставки.

Експонується протягом 27 вересня–26 жовтня у великій виставковій залі МЦ “Світовид” у рамках Міжнародної мистецької бієнале сучасного мистецтва “Коломия-Арт”.

“Підштовхнула до цього проекту назва мистецького центру “Світовид”. Це духовний образ наших Праотців, які бачили і сприймали навколишній світ не тільки через матеріальні цінності, а вивчали та керувались світом енергій і вміли їх застосовувати в своєму житті.

В такому обсязі роботи “внутрішній образ” експонується вперше. Це збірка з приватних колекцій. Внутрішній образ “Ірина” був виконаний першим – це результат багатьох попередніх років енергетичних практик і опрацювання різних текстових інформацій в цьому напрямку.

Образи в уяві подібного характеру виникали значно раніше, та наважився перевести в матеріал тільки в 2010 році”, – розповідає автор про ідею створення проекту.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца