.
.

У Світовиді відбудеться відкриття персональної виставки Олега Денисовця, «Крізь часоплин стихій»: розпис по склу

У Світовиді відбудеться відкриття персональної виставки Олега Денисовця, «Крізь часоплин стихій»: розпис по склу
23 Листопада 2018

6 грудня 2018 р. о 16.00 у малій виставковій залі Мистецького центру «Світовид», м.Коломия, відбудеться урочисте відкриття персональної виставки українського мистця зі Львова Олега Денисовця, «Крізь часоплин стихій»: розпис по склу, (https://www.facebook.com/profile.php?id=100008392239246)

«Якщо молитва – це їжа для душі, то малювання – це десерт, смакуючи який, можна відчути, наскільки ти ситий обідом», – Олег Денисовець.

«Крізь часоплин стихій», – ось як мистець розповідає про ідею цієї виставки: 
«В моїй новій серії «Крізь часоплин стихій» представлені роботи, які розповідають про те, як наші українські цінності: мова, традиції, культура (все це символізують вишиті рушники) проходять крізь наше життя, крізь наші серця, стеляться дорогою, якою ми йдемо. Все це потрібне нам як повітря, як хліб і вода, як молитва, бо це і є життя, метою якого є виховання Українця, Християнина і Патріота в сьогоденні та наступних поколіннях. Побувавши в мистецькому центрі «Світовид», я відчув саме ту атмосферу, яка співзвучна із моїми роботами. Приваблюють просторі виставкові зали. І особливе значення має приязне, ставлення до художника. Позитивні емоції, поза сумнівом, сприяють успішній співпраці працівників мистецького центру з мистцями».

«Крізь часоплин стихій» розпис по склу: Ескпозиція: 6.12.2018 – 3.01.2019.

З багатогранною творчістю Олега Денисовця можна ознайомитися тут: https://www.facebook.com/Denisovets/

 «ЖИВЕ МИСТЕЦТВО» Олега Денисовця – творчою принадою виставки «Крізь часоплин стихій» стане те, що у часі відкриття виставки мистець розпочне створювати новий свій витвір, тобто ми станемо свідками народження нової картини мистця.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.


Світлина від Світовид \ Svitovyd.


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца