В Коломиї вшанували Соломію Крушельницьку

В Коломиї вшанували Соломію Крушельницьку
16 Грудня 2022
У концертній залі Музею історіі міста Коломиї витав дух легендарної співачки ХІХ століття Соломії Крушельницької. Створювати атмосферу того часу взялися фахівці Львівського музично-меморіального музею Соломії Крушельницької та Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. Всі присутні вшанували славу і гордість української культури, українського духу і величі, примадонну світових опер – Соломію Крушельницьку з нагоди 150-літнього ювілею. Захід відбувся в рамках Міжнародного фестивалю імені Анатолія-Кос-Анатольського.


Ця співачка підкрила не одну європейську країну. Однак любила Україну і часто до речі виступала в Коломиї. Як зазначила директорка музею Уляна Мандрусяк співачка завжди була патріоткою України.

Директор обласної філармонії Василь Тимків зізнався, що з колективом до Коломиї приїхав не випадково. Артисти філармонії дарували твори із репертуару Соломії Крушельницької.

Тож після трьох відвідин міста над Прутом, останнє з яких було у 1933 році, Соломія Крашельницька знову сюди повернулася.