Вакарчук розповів, чому група назвала новий альбом "Землею"

Вакарчук розповів, чому група назвала новий альбом "Землею"
17 Травня 2013

Рок-група "Океан Ельзи" провела офіційну презентацію нового студійного альбому "Земля".

Коментуючи обкладинку альбому, лідер "океанів" Святослав Вакарчук зазначив, що на ній зображено не ґрунт, а насіння "переважно українського походження", повідомляє видання"Коментарі". "Тут 12 видів насіння, в тому числі й коноплі. Кожна насінина відповідає окремій пісні", – зазначив Вакарчук.

Вибір назви для альбому лідер групи пояснив так: "Земля цінна не тим, що вона земля, а тим, що на ній щось росте. Можливо, це трохи дитяча, але, на мій погляд, цікава ідея".

За словами соліста ОЕ, "Земля" йому дуже подобається, оскільки ця платівка зовсім інша. "Я дуже багато разів слухав цей альбом, поки він не вийшов. І кожного разу, коли я його слухав, розумів – це щось інше. Мені страшенно не хотілося б, аби "Океан Ельзи" коли-небудь перестав думати про те, що подобається йому, і пішов у будь-кого на поводу", – наголосив музикант.

Вакарчук також зазначив, що для нього в альбомі "Земля" кілька пісень – "особливі". Зокрема, пісня "Незалежність". Її, як і композицію "Коли навколо ні душі", він написав не більш ніж за 15 хвилин – і музику, й слова. "Такі речі в мене траплялися дуже рідко", – зізнався артист.

Альбом "Земля" складається з 12 композицій і стала восьмим студійним альбомом в історії ОЕ.  

У продажу платівка має з’явитися 20 травня, однак уже зараз усі пісні з нового альбому ОЕ можна прослухати в інтернеті й скачати на легальних ресурсах, заплативши гроші. Через ресурс "Яндекс. Музика", який виступив майданчиком для прем'єри альбому, можна купити платівку приблизно за $ 8. На сайті iTunes альбом буде доступний для скачування пізніше. Один із синглів платівки – "Обійми" – коштує $ 0,99.

З 19 травня "Океан Ельзи" вирушає у гастрольний тур на підтримку нового альбому. Тур почнеться концертом у Мукачевому, а завершиться 28 вересня у Києві. Загалом ОЕ дасть концерти у 27 містах України.

ТВі