Скільки коштує відпочинок в Криму: ціни на літо

Скільки коштує відпочинок в Криму: ціни на літо
15 Червня 2013

Мінімальна ціна відпочинку на кримському узбережжі цього літа - від 50 грн. з людини за ліжко. За ці гроші власники житла пропонують місце у кімнаті без особливих зручностей і кондиціонера. Кімнати із зручностями вже коштуватимуть винаймачам від 100 грн. за добу.

Про це повідомили аналітики сайту приватних оголошень Slando.

«Ціни на добову оренду житла в Криму цього року практичні такі самі, як і торік. Найдоступніші пропозиції стартують від 50 грн. з людини у приватників і від 100 грн. у пансіонатах. При цьому за ці гроші майже неможливо знайти пропозиції зі зручностями в кімнаті та кондиціонером. Харчування теж за окрему плату», - йдеться у повідомленні.

Винайняти кімнату з двома спальними місцями, зручностями, відносно новими меблями і кондиціонером коштуватиме вже щонайменше 150 грн. за добу у відносній віддаленості від моря. Наприклад, в Орлівці, під Севастополем, кімната у приватному будинку за 15 хвилин ходьби від моря пропонується за 200 грн. за добу.

На популярних курортах ціни можуть перевищувати мінімальні у кілька разів. А в липні та серпні вартість проживання зростає ще в середньому на 10-20%.

Автори моніторингу стверджують, що якщо подружжя з Києва вирушить на тижневий відпочинок до Криму, то на проїзд у поїзді (плацкарт), проживання без зручностей і неповноцінне харчування вони витратять понад 2 тис. грн. за тиждень, не враховуючи додаткові витрати на розваги, екскурсії.

Відпочинок з відносним комфортом (кімната на двох з новими меблями, технікою і кондиціонером) і поїздкою в купе коштуватиме вже щонайменше 4200 грн. Якщо летіти в Крим літаком, то бюджет на відпочинок перевалить за 5 тис. грн.

Укрінформ