Юні театрали з Коломиї здобули перемогу на всеукраїнському мистецькому фестивалі

Юні театрали з Коломиї здобули перемогу на всеукраїнському мистецькому фестивалі
15 Квітня 2019
13 квітня у Миргороді відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль “Весна талантів”, організаторами якого є ГО “Арт-простір”. Участь у фестивалі взяли колективи та солісти з 9 областей України.

Школа сценічного мистецтва коломийського мистецького об’єднання “Franco-театр” взяла участь у цьому фестивалі вперше. Представили на фестивалі соціальну драму “Квиток у життя”. Інсценізація Ірини Ярмоленко за мотивами кінофільму Л’юі Моралеса та роману Катерини Орлової “Все краще дітям”. Режисером вистави став чернівчанин Іван Данілін. Категорія була мішана – двоє дорослих акторів Franco-театру, серед яких Катерина Антонюк і Сергій Ярмоленко  і 11 студійців від 9 до 14 років. За програмою виступ коломиян завершував фестиваль.

У коментарі керівник коломийського “Franсo-театру” Ірина Ярмоленко розповіла, що  всі виступи і постановки дитячих колективів були варті неабияких овацій та уваги. Вистава в робочому варіанті існує вже другий рік. Та діти ростуть і дорослішають, відповідно цього разу вистава потребувала введення в роль молодших  студійців.

Проте, основна частина акторського складу поки незмінна – Каріна Масьовська, Єва Куб’як, Катерина Дранчук та Денис Стефак. Виснажливі репетиції та підготовка саме до цього фестивалю тривали щоденно протягом двох тижнів.