.
.

Завтра відбудеться урочисте відкриття персональної виставки українського мистця зі Львова Олега Денисовця, «Крізь часоплин стихій»: розпис по склу

Завтра відбудеться урочисте відкриття персональної виставки українського мистця зі Львова Олега Денисовця, «Крізь часоплин стихій»: розпис по склу
5 Грудня 2018

6 грудня 2018 р. о 16.00 у малій виставковій залі Мистецького центру «Світовид», м.Коломия, відбудеться урочисте відкриття персональної виставки українського мистця зі Львова Олега Денисовця, «Крізь часоплин стихій»: розпис по склу, (https://www.facebook.com/profile.php?id=100008392239246)

«Якщо молитва – це їжа для душі, то малювання – це десерт, смакуючи який, можна відчути, наскільки ти ситий обідом», – Олег Денисовець.

«Крізь часоплин стихій», – ось як мистець розповідає про ідею цієї виставки: 
«В моїй новій серії «Крізь часоплин стихій» представлені роботи, які розповідають про те, як наші українські цінності: мова, традиції, культура (все це символізують вишиті рушники) проходять крізь наше життя, крізь наші серця, стеляться дорогою, якою ми йдемо. Все це потрібне нам як повітря, як хліб і вода, як молитва, бо це і є життя, метою якого є виховання Українця, Християнина і Патріота в сьогоденні та наступних поколіннях. Побувавши в мистецькому центрі «Світовид», я відчув саме ту атмосферу, яка співзвучна із моїми роботами. Приваблюють просторі виставкові зали. І особливе значення має приязне, ставлення до художника. Позитивні емоції, поза сумнівом, сприяють успішній співпраці працівників мистецького центру з мистцями».

«Крізь часоплин стихій» розпис по склу: Ескпозиція: 6.12.2018 – 3.01.2019.

 З багатогранною творчістю Олега Денисовця можна ознайомитися тут: https://www.facebook.com/Denisovets/

 «ЖИВЕ МИСТЕЦТВО» Олега Денисовця – творчою принадою виставки «Крізь часоплин стихій» стане те, що у часі відкриття виставки мистець розпочне створювати новий свій витвір, тобто ми станемо свідками народження нової картини мистця.

ВХІД ВІЛЬНИЙ. ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДУ.

ОЛЕГ ДЕНИСОВЕЦЬ


Олег Денисовець з дитинства бачив світ очима художника. Який відкривався йому в образах і через уяву намагався перенести їх в свої роботи. За фахом лікар, а за покликанням митець. Народився Олег у Львові в 1968 р. Тут живе і працює. 

Створена Олегом реальність - це побачене ним життя крізь призму поезії, найчастіше Тараса Шевченка, народних пісень, фольклору, це своєрідне прочитання та осмислення філософії народного мистецтва.
Задум твору часто приходить через ремінісценції поетичних рядків. Митець реалізує його авторською технікою розпису на катаному склі. Часто скло поєднує з деревом та металом.

Прикметною ознакою індивідуальної манери творчості Олега є декоративність та символізм. Художник проявляє увагу до найдрібніших деталей, як у техніці виконання, так і в ідейному філософському та семантичному наповненні. Кожен його твір вимагає від глядача уважного, докладного і вдумливого аналізу.
Тематичні горизонти творчості Олега Денисовця наповнені гармонійним співіснуванням людини і природи. У кожній деталі автор помістив цілий Всесвіт Українців з релігією і культурою народу, провівши через синтез ідей.

Усі твори художника - це зображення-символи: тут і Новозавітне вушко голки з верблюдом, і риба, вчорашня наречена, молитва й оберіг…

Олег Денисовець експериментує, шукає власні оригінальні техніки. Колорит його творів яскравий, виважений. В усіх творах митець дотримується композиційних закономірностей. Олег Денисовець - художник, який безперервно працює, перебуваючи у творчому пошуку. Він байдужий до кон’юктури, простий, щирий, відвертий. Його твори всотали невмирущі джерела народної творчості, проте сучасні за задумом, колоритом, технікою виконання, сміливим поєднанням різних матеріалів.
Твори Олега Денисовця часто супроводжує поетична візія авторства поетеси Богдани Дедерчук, з якою його пов’язує давняя творча співпраця.

Декоративні композиції Олега Денисовця знаходяться у приватних збірках в Україні та за кордоном. 2017 року художник вперше виставив свої твори на персональній виставці в Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України у Львові.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца