ІІ-ий Міжнародний інвестиційно-економічний форум відбудеться в Івано-Франківську

ІІ-ий Міжнародний інвестиційно-економічний форум відбудеться в Івано-Франківську
11 Жовтня 2016

ІІ-ий Міжнародний інвестиційно-економічний форум відбудеться в Івано-Франківську. Він покликаний залучити нових партнерів до співпраці з обласним центром Прикарпаття, а також активізувати багатогалузеве співробітництво з іноземними партнерами та містами-побратимами. 

На Форум запрошені закордонні делегації, іноземні дипломатичні місії в Україні, представники бізнесу та науковці. 

Форум триватиме упродовж двох днів. В його програмі презентації основних галузей виробництва в Івано-Франківську та панельні дискусії щодо подальшої перспективи співпраці з міжнародними партнерами. Великі ставки чиновники роблять саме на промоцію міста. 

З часу проведення першого міжнародного Форуму в Івано-Франківську вдалося чимало зробити, відзначають в мерії. Це , зокрема, і муніципальні проекти щодо енергозбереження, модернізація житлово-комунального фонду за кошти міжнародних кредиторів. А також залучено нові капіталовкладення європейських інвесторів. Тож міська влада покладає великі надії на цьогорічну зустріч з потенційними партерами. 

Міжнародний форум відбудеться 12-го та 13-го жовтня. Загалом очікується понад дві сотні високоповажних гостей, анонсують в мерії. Проведення масштабної конференції здійснюватиметься за кошти міжнародних організацій та міського бюджету.

Вежа