.
.

Підприємці Верховинщини, Косівщини та Снятинщини сплатили до місцевих бюджетів 30 мільйонів акцизного податку

Підприємці Верховинщини, Косівщини та Снятинщини сплатили до місцевих бюджетів 30 мільйонів акцизного податку
17 Грудня 2016

З початку року місцеві бюджети Верховинщини, Косівщини та Снятинщини поповнилися за рахунок акцизного податку з реалізації підакцизних товарів у роздрібній торгівлі на 30 млн грн. 

Зокрема, платники Верховинщини сплатили 4 млн грн, Косівщини – 9,3 млн грн, Снятинщини – 16,7 млн грн. Протягом листопада 2016 року платники Верховинщини, Косівщини, Снятинщини сплатили 3 млн грн акцизного податку до місцевих бюджетів. 

Нагадуємо, що акцизний податок перераховують до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, для подання податкової декларації за місячний податковий період. 

Згідно з чинним законодавством платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування, такі підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ тощо.

КурсКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца