.
.

10 гривень замість трьох? У новому році для коломиян подорожчає тариф на паркування

10 гривень замість трьох? У новому році для коломиян подорожчає тариф на паркування
19 Грудня 2016

З нового року коломийських водіїв може чекати неприємний сюрприз. Ціна парковки у нашому місті може зрости з 3 гривень аж до 10-ти.

На минулій сесії Коломийської міської ради депутати обговорювали питання міських парковок.

Спочатку депутати заслухали звіт робочої групи з моніторингу завантаженості паркувальних майданчиків. Вивчивши умови роботи парковок на площі Шевченка, вулиці Шевченка, Театральній–Валовій та на площі Відродження, комісія зробила висновки, що середній коефіцієнт завантаженості по місту становить 0,6, що більше, аніж торік.

Відповідно до нового коефіцієнта завантаженості, КП “Паркомат-сервіс” розробить новий тариф на паркування. Директор КП “Паркомат-сервіс” Іванна Аннюк каже, що тариф зросте.

dsc_8122

“Адже, згідно з цим тарифом, що існує, ми не можемо в повному обсязі надати нормальні послуги та гідний сервіс. Також тариф не зможе забезпечити усім, чим потрібно для облаштування коломийських парковок. А це – камери відеоспостереження, інформаційні знаки, відповідно бар’єри та й усе інше – для того, щоб підтягнути наші парковки до європейського рівня”, – наголошує Іванна Аннюк.

parkuvannya1

Над розробкою нового тарифу вже працює спеціальна комісія при міській раді. Своє рішення вона повідомить до кінця року.

Треба сказати, що одним з ключових складників тарифу є мінімальна зарплатня.

Якщо вона з 1 січня 2017 року складе 2500 грн., то тариф становитиме 6 гривень, – каже директорка КП “Паркомат сервіс”, а якщо 3200 грн. – то тариф буде не менше 10 гривень.

dsc_8101

Дзеркало КоломиїКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца